15 zabiegów + 3 GRATIS! Lipcowy wyjątkowy pakiet Endermologii!

Jest to obecnie jeden z najlepszych, najbardziej popularnych i poszukiwanych sposobów zwalczania cellulitu oraz wymodelowania sylwetki. Wyróżnia się maksymalną naturalnością oraz skutecznym niwelowaniem tłuszczu w miejscach opornych na gimnastykę oraz stosowane diety. Ponadto jest to metoda zupełnie nieinwazyjna.

Endermologia to opatentowany proces, w ramach którego wykorzystuje się specjalne urządzenie tworzące fałdę skórną przy pomocy podciśnienia. Następnie fałdę tą masują dwie rolki poruszające się z różną prędkością oraz w różnych kierunkach. Rolki te znajdują się w hermetycznej komorze.
Efekty zabiegu są rewelacyjne: stymuluje się krążenie krwi, eliminuje toksyny, rozluźnia strukturę tkanki łącznej, pobudza syntezę kolagenu, ogranicza retencję wody, zwiększa lipolizę w tkance tłuszczowej…a przy tym masaż ten poprawia samopoczucie i pozwala się doskonale zrelaksować.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.

Czego dotyczy oferta specjalna?

15 zabiegów + 3 GRATIS! Lipcowy wyjątkowy pakiet Endermologii! Tylko do 31 lipca!Za pakiet możesz wygodnie zapłacić przelewem. Dane naszego rachunku bankowego:
Zabiegi dla Zabieganych Sp. z o.o.
GetIn Bank 34156000130000115000078065.


I. 15 zabiegów Endermologie w cenie 2040 zł. + 3 zabiegi GRATIS* Kostium zabiegowy w cenie pakietu.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.

Do kiedy obowiązuje?