Ujędrnij ciało na wakacje!

Jest to obecnie jeden z najlepszych, najbardziej popularnych i poszukiwanych sposobów zwalczania cellulitu oraz wymodelowania sylwetki. Wyróżnia się maksymalną naturalnością oraz skutecznym niwelowaniem tłuszczu w miejscach opornych na gimnastykę oraz stosowane diety. Ponadto jest to metoda zupełnie nieinwazyjna.

Endermologia to opatentowany proces, w ramach którego wykorzystuje się specjalne urządzenie tworzące fałdę skórną przy pomocy podciśnienia. Następnie fałdę tą masują dwie rolki poruszające się z różną prędkością oraz w różnych kierunkach. Rolki te znajdują się w hermetycznej komorze.
Efekty zabiegu są rewelacyjne: stymuluje się krążenie krwi, eliminuje toksyny, rozluźnia strukturę tkanki łącznej, pobudza syntezę kolagenu, ogranicza retencję wody, zwiększa lipolizę w tkance tłuszczowej…a przy tym masaż ten poprawia samopoczucie i pozwala się doskonale zrelaksować.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.

Czego dotyczy oferta specjalna?

Oferta promocyjna do 30 czerwca 2018 r.


Ujędrnij ciało na wakacje!

I. 13 zabiegów Endermologie w cenie 1399 zł./ zamiast: 1730 zł. + kostium zabiegowy w cenie 50 zł.Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.

Do kiedy obowiązuje?