Na czym polega wygładzanie zmarszczek nićmi liftingującymi PDO?

Zabieg nićmi liftingującymi PDO to nowoczesna metoda usuwania zmarszczek i podnoszenia owalu twarzy, która w przeciwieństwie do innych zabiegów wpływa również na jej rozświetlenie. Nici PDO są wprowadzane pod skórę pacjentki, a tam, rozpuszczając się stopniowo stymulują syntezę kolagenu.

W efekcie ich działania, zmarszczki ulegają spłyceniu, owal twarzy znacznie się podnosi i wraca do naturalnego kształtu, zmniejszają się pory skórne, a cała twarz ulega rozświetleniu. Zabieg nie wymaga stosowania żadnych nacięć i nie pozostawia blizn, twarz błyskawicznie staje się piękniejsza i młodsza.

Zabieg nićmi liftingującymi usuwa zmarszczki nawet na 2 lata, a efekty są widoczne od razu

Likwidacja zmarszczek to wyzwanie dla nowoczesnych technik kosmetycznych. Nici liftingujące są jednym z najskuteczniejszych zabiegów usuwania zmarszczek i poprawy jakości skóry, a tym samym wyglądu twarzy. Nici liftingujące PDO usuwają zmarszczki nawet na dwa lata, co czyni je jednym z trwalszych zabiegów odmładzających.

Nie tylko jednak trwałość zabiegu jest zaletą nici liftingujących PDO. Ich niewątpliwym atutem jest również błyskawiczny efekt, który pojawia się tuż po zabiegu. Twarz błyskawicznie odzyskuje naturalne kontury, staje się młodsza i bardziej promienna, a przy tym zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Usuwanie zmarszczek nićmi PDO jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i może być wykonywane wielokrotnie

Bezpieczeństwo stosowania nici liftingujących PDO to ich ogromna zaleta. Same włókna nici są pozbawione zagłębień, dzięki czemu struktura jest antybakteryjna i nie powoduje zakażeń. Nici PDO są również obojętne dla tkanek podskórnych, dlatego są z powodzeniem stosowane od lat w różnych obszarach medycyny.

Zabieg przeprowadzany jest szybko i nie powoduje skutków ubocznych. Pacjent nie odczuwa bólu, a delikatne zaczerwienienia po wkłuciach ustępują po kilku godzinach od przeprowadzonego zabiegu. Zabiegu nie powinno przeprowadzać się podczas ciąży oraz w przypadku zmian chorobowych skóry.

Nici liftingujące PDO oprócz likwidacji zmarszczek pozwalają na odmłodzenie i rozświetlenie skóry

Usuwanie zmarszczek to najczęstsza przyczyna stosowania zabiegów liftingujących, w tym przedstawianych Państwu nici PDO. Poza trwałym usunięciem zmarszczek wpływają one również na stan skóry, co wyróżnia je spośród innych zabiegów odmładzających tego typu.

Nici liftingujące to zatem nie tylko likwidacja widocznych zmarszczek, ale znaczne odmłodzenie i rozświetlenie skóry twarzy i szyi, poprzez podniesienie i przywrócenie jej naturalnych konturów. Twarz błyskawicznie i bezboleśnie odzyskuje dawny kształt i blask, a efekt widoczny jest od razu po przeprowadzonym zabiegu.

Innym sposobem usuwania zmarszczek jest zastosowanie botoksu

Alternatywą dla nici liftingujących PDO jest sprawdzony już i uwielbiany przez Klientki botoks. Równie szybko usuwa on oznaki starzenia i zmęczenia skóry, poprzez unieruchomienie mięśni i wypełnienie zmarszczek. Zabieg ten, podobnie jak nici liftingujące, daje szybki i trwały efekt młodej i promiennej skóry.