Oferty Specjalne

Dermapen - piękna skóra bez niedoskonałości!

NanoPen to innowacja kosmetyczno-medyczna w usuwaniu i wspomaganiu leczenia wszelkich defektów skóry w bardzo krótkim czasie. To także alternatywa dla terapii laserowej i chirurgicznej.
NanoPen to innowacyny zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej wykonywanej za pomoca elektrycznego urządzenia, które spełnia wymagania najbardziej wymagających specjalistów i ich pacjentów.
Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnie zaprojektowanego urządzenia do frakcyjnych nano i mikro nakłuc naskórka i skóry właściwej.

Przeczytaj

Jesienne ukojenie! Poczuj radość i energię!

Przeczytaj

Innowacyjny Perfect Derma Peel na Posłoneczne Przebarwienia Skóry i Nie Tylko!

Zabieg The Perfect Derma Peel jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym średniogłębokim peelingiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów skóry (fototypy 1- 6). Synergistyczne połączenie niezwykle skutecznych składników w jednym peelingu umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów i zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Aplikacja peelingu jest praktycznie bezbolesna, nie wymaga wstępnego przygotowania skóry i zapewnia minimalny okres wyłączenia pacjenta. Peeling nie wymaga neutralizacji.

Przeczytaj