Bądź piękna na wakacjach! Twój wakacyjny program terapeutyczny!

Bądź piękna na wakacjach! Twój wakacyjny program terapeutyczny!

Medycyna estetyczna idzie z duchem czasu. Nauka co chwilę dostarcza nam w tej dziedzinie nowych rozwiązań i technologii. Chcąc podnieść efektywność zabiegów, specjaliści starają się łączyć ze sobą różne techniki z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Ta synergia działań pozwala osiągnąć wyniki, których nie daje zastosowanie pojedynczej metody. Technika łączona opiera się na synergii działań. Najlepsze wyniki osiąga się w redukcji cellulitu, zwiększeniu elastyczności, usuwaniu tkanki tłuszczowej i ogólnej poprawie kondycji skóry.

Exilis Elite BTL to technologia skoncentrowanych ultradźwięków w połączeniu z falą radiową. Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.


Tutaj dowiesz się więcejc o zabiegu Exilis Elite BTL na ciało

Fale akustyczne są falami uderzeniowymi, charakteryzującymi się skokowymi zmianami ciśnienia, wysoką amplitudą oraz bezokresowością. Mogą przenosić energię z miejsca jej wytworzenia do oddalonych rejonów, powodując na przykład pękanie szyb. Pod koniec lat 60. pojawiła się koncepcja wytwarzania fal uderzeniowych pozaustrojowo i wprowadzania ich do organizmu na przykład w celu bezkontaktowego kruszenia kamieni nerkowych.
Obecnie medycyna dysponuje technologią kompaktową stworzoną do kierunkowego i miejscowego wprowadzania do ciała energii działającej terapeutycznie, przy użyciu techniki nieinwazyjnej , tak by uniknąć uszkodzenia powierzchni ciała pacjenta. energia kinetyczna naboju, wytworzona za pomocą sprężonego powietrza, jest przenoszona do przekaźnika znajdującego się na końcu aplikatora.

Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod walki z pomarańczową skórką. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które w skuteczny sposób likwidują cellulit. Kuracja jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna, ale jednocześnie stanowi silny bodziec dla organizmu – metabolizm zostaje pobudzony, dodatkowo wzrasta produkcja kolagenu w tkankach.
W efekcie już po kilku sesjach skóra staje się jędrniejsza i gładsza, a Ty zapomnisz o cellulicie.

Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów falą uderzeniową (akustyczną) X-Wave BTL.

Czego dotyczy oferta specjalna?


Oferta specjalna:

I. Seria 4 x Exilis Elite BTL na ciało ( 1 obszar) + Seria 2 x Fala uderzeniowa na ciało ( 1 obszar) w cenie 2200 zł. zamiast 2860 zł.!*Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.

Do kiedy obowiązuje?