Oferty Specjalne

Error message

Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 697 of /home/rafboh/domains/rafboh.linuxpl.info/public_html/includes/bootstrap.inc).

Zapomnij o celulicie! Fala akustyczna X-Wave!

Fale akustyczne są falami uderzeniowymi, charakteryzującymi się skokowymi zmianami ciśnienia, wysoką amplitudą oraz bezokresowością. Mogą przenosić energię z miejsca jej wytworzenia do oddalonych rejonów, powodując na przykład pękanie szyb. Pod koniec lat 60. pojawiła się koncepcja wytwarzania fal uderzeniowych pozaustrojowo i wprowadzania ich do organizmu na przykład w celu bezkontaktowego kruszenia kamieni nerkowych.

Przeczytaj

Pozbądź się nadprogramowych krągłości. Lipobodyshock!

Próbowałaś już wszystkich zabiegów w walce z nadprogramowym tłuszczem i żaden z nich nie przyniósł upragnionych efektów??? Marzysz o zmniejszeniu ilość tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach? Chcesz pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę?
TEN ZABIEG JEST STWORZONY DLA CIEBIE!!!

Przeczytaj

Pozwól sobie na chwilę relaksu!


Każdy masaż wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie, ciśnienie krwi i pozwala się odprężyć. Dzięki niemu uwolnimy napięcie z mięśni i wrócimy do równowagi psychofizycznej. Podczas masażu wydzielają się endorfiny, nazywane hormonem szczęścia, które działają uspokajająco. Zapraszamy serdecznie na cudownie pachnące masaże przy blasku świec i relaksującej muzyce do SPAandGO.


Przeczytaj