Exilis Elite BTL - poznaj wyjątkowy zabieg!

Exilis Elite BTL - poznaj wyjątkowy zabieg!!

Exilis Elite BTL to technologia skoncentrowanych ultradźwięków w połączeniu z falą radiową. Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.


Tutaj dowiesz się więcejc o zabiegu Exilis Elite BTL na ciało

Czego dotyczy oferta specjalna?


Oferta specjalna Exilis Elite BTL:

Exilis Elite BTL 1 obszar w cenie 450 zł. zamiast 550 zł.

Exilis Elite BTL 2 obszary w cenie 800 zł. zamiast 1100 zł.


* Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.

Do kiedy obowiązuje?