Fala uderzniowa X-Wave zwalcz cellulit natychmiastowo!

Fale akustyczne są falami uderzeniowymi, charakteryzującymi się skokowymi zmianami ciśnienia, wysoką amplitudą oraz bezokresowością. Mogą przenosić energię z miejsca jej wytworzenia do oddalonych rejonów, powodując na przykład pękanie szyb. Pod koniec lat 60. pojawiła się koncepcja wytwarzania fal uderzeniowych pozaustrojowo i wprowadzania ich do organizmu na przykład w celu bezkontaktowego kruszenia kamieni nerkowych.
Obecnie medycyna dysponuje technologią kompaktową stworzoną do kierunkowego i miejscowego wprowadzania do ciała energii działającej terapeutycznie, przy użyciu techniki nieinwazyjnej , tak by uniknąć uszkodzenia powierzchni ciała pacjenta. energia kinetyczna naboju, wytworzona za pomocą sprężonego powietrza, jest przenoszona do przekaźnika znajdującego się na końcu aplikatora.

Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod walki z pomarańczową skórką. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które w skuteczny sposób likwidują cellulit. Kuracja jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna, ale jednocześnie stanowi silny bodziec dla organizmu – metabolizm zostaje pobudzony, dodatkowo wzrasta produkcja kolagenu w tkankach.
W efekcie już po kilku sesjach skóra staje się jędrniejsza i gładsza, a Ty zapomnisz o cellulicie.

Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów falą uderzeniową (akustyczną) X-Wave BTL.

Czego dotyczy oferta specjalna?

Oferta promocyjna od dziś do 31 grudnia 2018 r.I. 6 zabiegów falą uderzeniowa X-Wave na 2 obszar w cenie 1799zł. zamiast 2160 zł.


Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zabiegi falą uderzeniową wykonuje się 1 - 2 razy w tygodniu .


*Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.

Do kiedy obowiązuje?