Oferty Specjalne

Wakacyjny zabieg oczyszczjąco-nawilżający!

Lato to spore wyzwanie dla naszej cery. Spragnieni słońca i powietrza chętnie spędzamy cały wolny czas na dworze, nie koniecznie pamiętając o zabezpieczaniu cery. I nie chodzi tu tylko o filtry przeciwsłoneczne. Chodzi o odpowiednie oczyszczenie i nawodnienie skóry, która podczas upałów w naturalny sposób traci swoje zapasy wody. A przesuszona skóra, krótko mówiąc, wygląda staro. Jest cienka i ma większą skłonność do wiotczenia. Wszelkie zmarszczki czy bruzdy są na niej dużo bardziej widoczne.

Przeczytaj

Ujędrnij ciało na wakacje!

Jest to obecnie jeden z najlepszych, najbardziej popularnych i poszukiwanych sposobów zwalczania cellulitu oraz wymodelowania sylwetki. Wyróżnia się maksymalną naturalnością oraz skutecznym niwelowaniem tłuszczu w miejscach opornych na gimnastykę oraz stosowane diety. Ponadto jest to metoda zupełnie nieinwazyjna.

Przeczytaj

Specjalanie dla Ciebie rozkoszna chwila przyjemności!


Każdy masaż wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie, ciśnienie krwi i pozwala się odprężyć. Dzięki niemu uwolnimy napięcie z mięśni i wrócimy do równowagi psychofizycznej. Podczas masażu wydzielają się endorfiny, nazywane hormonem szczęścia, które działają uspokajająco. Zapraszamy serdecznie na cudownie pachnące masaże przy blasku świec i relaksującej muzyce do SPAandGO.


Przeczytaj