Czas na relaks w promocyjnej cenie

SPAandGO zatrudnia doświadczonych specjalistów do wykonywania zarówno relaksacyjnych jak i specjalistycznych masaży oraz leczniczych terapii. Zapraszamy do korzystania z zabiegów relaksacyjnych typu masaże lub masaże z peelingami ciała w specjalnych promocyjnych cenach.

Tutaj dowiesz się więcej na temat masaży oferowanych w SPAandGO.

Czego dotyczy oferta specjalna?

Oferta dotyczy zabiegów relaksacyjnych zakupionych w abonamencie:


przy zakupie pakietu 5 zabiegów z naszego działu "Relaks w SPA" 6 zabieg otrzymasz gratis. Mogą to być identyczne zabiegi lub mieszane i wtedy najtańszy zabieg z wybranych otrzymasz dodatkowo w gratisie.
np:

przy zakupie pakietu 5 masaży relaksacyjnych całego ciała 60 min. otrzymujesz 6 taki masaż w prezencie (prezent o wartości 140 zł)

przy zakupie pakietu 5 masaży całego ciała z peelingiem całego ciała otrzymujesz 6 identyczny zabieg w prezencie (prezent o wartości 250 zł).

przy zakupie 3 masaży świecą ( za 159 zł.) i 2 masaży relaksacyjnych (140 zł) otrzymasz dodatkowo masaż relaksacyjny za 140 zł w prezencie

Możliwości pakietów skomponowanych specjalnie dla Ciebie jest bardzo dużo, sam(a) wybierasz swoje zabiegi i swój prezent. Zapraszamy Cię na konsultację z 1-ym zabiegiem w celu ustalenia szczegółów. Tel 500232744 lub 22 651 61 26

Możesz teraz wykupić abonament na masaże i korzystać z ich promocyjnej ceny w przyszłości. Abonamenty mają ważność 6 miesięcy od daty zakupu.