Tylko w dniach 25-31 lipca! Lifting i/ lub redukcja tkanki tłuszczowej specjalnie dla Ciebie!

Tylko w dniach 25-31 lipca! Lifting i/ lub redukcja tkanki tłuszczowej specjalnie dla Ciebie!
Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.


Więcej o zabiegu Exilis na ciało

Czego dotyczy oferta specjalna?

Tylko w dniach 25-31 lipca!


Oferta specjalna Exilis Elite BTL.

I. Seria 10 zabiegów na ciało ( 1 obszar) w cenie 3700 zł. zamiast 5500 zł.!


*Oferta dotyczy zabiegów na ciało.

*Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.

Do kiedy obowiązuje?