Wakacyjny zabieg oczyszczjąco-nawilżający!

Lato to spore wyzwanie dla naszej cery. Spragnieni słońca i powietrza chętnie spędzamy cały wolny czas na dworze, nie koniecznie pamiętając o zabezpieczaniu cery. I nie chodzi tu tylko o filtry przeciwsłoneczne. Chodzi o odpowiednie oczyszczenie i nawodnienie skóry, która podczas upałów w naturalny sposób traci swoje zapasy wody. A przesuszona skóra, krótko mówiąc, wygląda staro. Jest cienka i ma większą skłonność do wiotczenia. Wszelkie zmarszczki czy bruzdy są na niej dużo bardziej widoczne. Dlatego zabiegi latem powinny przede wszystkim delikatnie oczyszczać, poprawiać nawilżenie skóry i ograniczać jej odwadnianie. Wychodząc na przeciw wakacyjnym potrzebom skóry skomponowaliśmy wyjątkowy wakacyjny zabieg oczyszczająco - nawilżający. Zabieg opiera się na połączeniu wyjątkowego Peelingu Mango Dermaquest z wykorzystaniem Cryoliftu Laboratorium Filorga (masaż chłodząco-ujędrniający).

Peeling Mango DermaQuest to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.

Cryolift to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do - 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych. Znakomicie ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, unosi opadające policzki, w znaczny sposób zmniejsza tzw. chomiki. Jest on całkowicie bezbolesny. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.Czego dotyczy oferta specjalna?

Oferta promocyjna ważna do 31.08.2017 r.


I. Seria 3 x Peeling Mango Dermaquest + Cryolift Laboratorium Filorga twarzy i szyi w cenie 1199 zł. zamiast 1350 zł.

II. Seria 5 x Peeling Mango Dermaquest + Cryolift Laboratorium Filorga twarzy i szyi 1899 zł. zamiast 2250zł.


Do kiedy obowiązuje?