Wiosenne wyszczuplanie!

Fala uderzeniowa - dzięki wykorzystaniu fal uderzeniowych do rozbijania podskórnej tkanki tłuszczowej, zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod walki z pomarańczową skórką. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które w skuteczny sposób likwidują cellulit. Kuracja jest całkowicie bezbolesna, ale jednocześnie stanowi silny bodziec dla organizmu – metabolizm zostaje pobudzony, a dodatkowo wzrasta produkcja kolagenu w tkankach. W efekcie już po kilku sesjach skóra stanie się jędrniejsza i gładsza, a Ty zapomnisz o cellulicie.

Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Falą uderzeniową X-Wave

Endermologia jest to obecnie jeden z najlepszych, najbardziej popularnych i poszukiwanych sposobów zwalczania cellulitu oraz wymodelowania sylwetki. Wyróżnia się maksymalną naturalnością oraz skutecznym niwelowaniem tłuszczu w miejscach opornych na gimnastykę oraz stosowane diety. Ponadto jest to metoda zupełnie nieinwazyjna.

Endermologia to opatentowany proces, w ramach którego wykorzystuje się specjalne urządzenie tworzące fałdę skórną przy pomocy podciśnienia. Następnie fałdę tą masują dwie rolki poruszające się z różną prędkością oraz w różnych kierunkach. Rolki te znajdują się w hermetycznej komorze.
Efekty zabiegu są rewelacyjne: stymuluje się krążenie krwi, eliminuje toksyny, rozluźnia strukturę tkanki łącznej, pobudza syntezę kolagenu, ogranicza retencję wody, zwiększa lipolizę w tkance tłuszczowej…a przy tym masaż ten poprawia samopoczucie i pozwala się doskonale zrelaksować.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.

Oferta promocyjna do 31 marca 2019 r.

I. Abonament 5 x Fala uderzeniowa na 1 obszar ciała + 10 x zabieg Endermologie w cenie 2599 zł. zamiast 3090 zł. ( oszczędność: 491 zł.)

II. Abonament 8 x Fala uderzeniowa na 1 obszar. + 15 zabiegów Endermologie w cenie 3999 zł. zamiast 4680 zł.(oszczędność: 680 zł.)

*Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.