Wiosenne wyszczuplanie!

WIOSENNE WYSZCZUPLANIE
Wiosna zbliża się wielkimi krokami...Pora na zabiegi na CIAŁO!!!

Endermologia to opatentowany proces, w ramach którego wykorzystuje się specjalne urządzenie tworzące fałdę skórną przy pomocy podciśnienia. Następnie fałdę tą masują dwie rolki poruszające się z różną prędkością oraz w różnych kierunkach. Rolki te znajdują się w hermetycznej komorze.
Efekty zabiegu są rewelacyjne: stymuluje się krążenie krwi, eliminuje toksyny, rozluźnia strukturę tkanki łącznej, pobudza syntezę kolagenu, ogranicza retencję wody, zwiększa lipolizę w tkance tłuszczowej…a przy tym masaż ten poprawia samopoczucie i pozwala się doskonale zrelaksować.

Zabieg aparatem Exilis wygrał prestiżowy konkurs PRIX DE BEAUTE COSMOPOLITAN, jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej! Exilis pracuje w opatentowanej technologii RID:
R jak rozpoznanie – urządzenie lokalizuje i dociera głęboko do tych złogów tkanki tłuszczowej, które są oporne na uwalnianie tłuszczu z adipocytów (komórek tłuszczowych). Mimo zastosowania wysokiej temperatury (ok. 40 stopni Celsjusza), nie czujesz dyskomfortu, ponieważ Exilis powierzchniowo chłodzi skórę.
I jak Izolacja – fale dźwiękowe muszą następnie porozdzielać zraziki tłuszczowe, które są zbite w większe struktury. Zwłóknienia tkanki łącznej utrudniają opróżnianie komórek tłuszczowych, dlatego trzeba je uwolnić.
D jak Dezaktywacja – pozostaje już tylko uruchomić lipolizę, czyli rozkład tkanki tłuszczowej. „Uśpione” w twoich boczkach czy wystającym brzuszku komórki tłuszczowe pod wpływem fal radiowych i ultradźwięków zaczynają się pozbywać tłuszczu. One zmniejszają się, a ty mówisz zbędnym centymetrom bye-bye. Co ważne, lipoliza daje trwałe efekty, chyba że zaczniesz przesadzać z wysokokaloryczną dietą.

Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Exilis Elite Btl.

Czego dotyczy oferta specjalna?

Oferta promocyjna do 30 kwietnia 2018 r.


Oferta specjalna Exilis Elite BTL:

PAKIET 6 ZABIEGÓW
1 obszar 2499 zł. / zamiast 2700 zł. + zabieg Exilis na dłonie o wartości 250 zł. GRATIS
2 obszary 3999 zł./ zamiast 6000 zł. + 2 x zabieg Exilis na dłonie o wartości 500 zł. GRATIS

PAKIET 8 ZABIEGÓW
1 obszar 3200 zł. / zamiast 3500 zł. + zabieg Exilis na twarz o wartości 500 zł. GRATIS
2 obszary 5999 zł../ zamiast 8000 zł. + 2 x zabieg Exilis na twarz o wartości 1000 zł. GRATIS

Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona

Oferta specjalna Endermologie:

I.15 zabiegów endermologii 1700 zł. + 2 zabiegi GRATIS
II. 20 zabiegów endermologii 2100 zł. + 3 zabiegi GRATIS

Do kiedy obowiązuje?