Wyjątkowe wakacyjne zabiegi!


Kiedy my korzystamy z uroków lata, nasza skóra przeżywa ciężkie chwile. To właśnie teraz jest najbardziej narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, które jest głównym czynnikiem jej starzenia się. Poza tym właśnie ze względu na silne promieniowanie UV o tej porze roku nie można poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom upiększającym. Jak więc mimo to chronić się przed złym wpływem słońca i zadbać o urodę twarzy i ciała? Przedstawiamy metody ochrony i zabiegi idealne na lato.

Po pierwsze! modelowanie sylwetki i upiększanie!
Polecamy połączenie trzech wyjątkowych terapii Endemologie, Fala uderzeniowa X-Wave oraz Bodywrapping GUAM! Naszym zdaniem terapia skojarzona to najskuteczniejsza forma walki z niedoskonałościami. Poniżej przedstawiamy opis każdego z zabiegów terapii:

*Endermologia to opatentowany proces, w ramach którego wykorzystuje się specjalne urządzenie tworzące fałdę skórną przy pomocy podciśnienia. Następnie fałdę tą masują dwie rolki poruszające się z różną prędkością oraz w różnych kierunkach. Rolki te znajdują się w hermetycznej komorze.
Efekty zabiegu są rewelacyjne: stymuluje się krążenie krwi, eliminuje toksyny, rozluźnia strukturę tkanki łącznej, pobudza syntezę kolagenu, ogranicza retencję wody, zwiększa lipolizę w tkance tłuszczowej…a przy tym masaż ten poprawia samopoczucie i pozwala się doskonale zrelaksować.

*Fala uderzeniowa X-Wave terapia korzysta z akustycznych fal dźwiękowych, generowanych wewnątrz uchwytu i delikatnie przenoszonych na dotknięte cellulitem partie ciała. Fale akustyczne mają zastosowanie w medycynie od lat 80., gdy zaczęto rozbijać przy ich pomocy kamienie nerkowe, natomiast od lat 90 stosuje się je w leczeniu schorzeń ścięgien i mięśni. Nowoczesne zabiegi, których celem jest zwalczanie cellulitu, polegają na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała objęte cellulitem. W chwili wprowadzenia ich do ciała, fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry.

*Body wrapping GUAM rewolucyjna metoda wyszczuplająca guam opracowana została przez włoskich lekarzy i terapeutów. Kilkadziesiąt tysięcy przeprowadzonych zabiegów świadczy o jej niezwykłej skuteczności w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej w miejscach szczególnie trudnych do odchudzenia tzn. udach, biodrach, pośladkach, brzuchu. Niezwykłe efekty wyszczuplające.Koncentrat błotny Fanghi d’Alga GUAM jest jednym z najbardziej popularnych preparatów w ofercie Lacote. Posiada niezwykłą ilość witamin, protein, minerałów i pierwiastków, które znakomicie sprawdzają się w kosmetyce.

Po drugie! lifting, odmładzanie i upiększanie! Exilis Elite BTL - rewolucyjny zabieg anti - aging! Bezbolesny i nieinwazyjny facelifting!

Exilis Elite BTL bezoperacyjny lifting twarzy EXILIS to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci redukcji zmarszczek, tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry twarzy i szyi. Jest to niechirurgiczna i wyjątkowo bezpieczna alternatywa dla liftingu operacyjnego, liposukcji i lipolizy iniekcyjnej, wykorzystująca technologię CRT (Collagen Refill Technology). Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Po trzecie! Intensywna ochrona skóry twarzy i ciała przed promieniowaniem UV z zastosowaniem odpowiednio dobranego kremu z filtrem!

Aby kosmetyk dobrze zabezpieczał przed promieniami UV, wysokość filtra musi być dopasowana do fototypu skóry. W naszej strefie klimatycznej wyróżnia się cztery takie fototypy:

I – karnacja bardzo jasna, tzw. mleczna, z piegami, włosy blond lub rude; skóra bardzo łatwo ulega poparzeniom, a trudno się opala – zalecany SPF co najmniej 30;
II – jasna karnacja, najczęściej bez piegów, włosy jasno- lub ciemnoblond; skóra bardzo łatwo ulega poparzeniom, lekko się opala – zalecany SPF powyżej 20;
III – karnacja ciemna, bez piegów, włosy ciemnoblond lub brązowe; skóra łatwo się opala, oparzenia zdarzają się rzadko – zalecany SPF 12–15;
IV – karnacja ciemna, bez piegów, włosy brązowe; skóra łatwo i mocno się opala, bardzo rzadko ulega poparzeniu – zalecany SPF 8–12.
Szukając dla siebie odpowiedniego preparatu, zwróć uwagę nie tylko na wysokość, ale też na rodzaj filtrów. W kosmetykach przeciwsłonecznych stosuje się ochronę chemiczną i mineralną.

Działanie filtrów chemicznych (m.in. Tinosorb, Mexoryl) polega na pochłanianiu promieni UV, które zamieniane są w nieszkodliwe ciepło. Natomiast filtry mineralne (m.in. dwutlenek tytanu, tlenek cynku) tworzą na skórze niewidoczną barierę odbijającą i rozpraszającą promienie. Te chemiczne mają pewne minusy – nie wszystkie są fotostabilne, niektóre dość szybko rozkładają się pod wpływem słońca, dając złudne poczucie bezpieczeństwa. Poza tym czasem powodują podrażnienia – jeśli masz skórę wrażliwą lub naczynkową, raczej wybieraj preparaty z ochroną mineralną.

Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów Endermologie.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów X-Wave falą uderzeniową.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegów GUAM.


Tutaj dowiesz się więcej na temat zabiegó Exilis Elite BTL.

Czego dotyczy oferta specjalna?

Oferta promocyjna od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r.


Oferta zabiegów na ciało:

PAKIET 10 ZABIEGÓW ENDERMOLOGIE + 6 ZABIEGÓW FALĄ UDERZENIOWĄ ( 1 obszar) + 2 ZABIEGI GUAM
w cenie 2499 zł. / zamiast 3110 zł.

PAKIET 5 ZABIEGÓW ENDERMOLOGIE + 3 ZABIEGÓW FALĄ UDERZENIOWĄ ( 1 obszar) + ZABIEG GUAM
w cenie 1499 zł. / zamiast 1910 zł.


Oferta zabiegów Exilis Elite Btl na twarz:

I.Seria 4 zabiegów na twarz w cenie 1800 zł. + 1 zabieg o wartości 500 zł. GRATIS ( twarz lub dowolny jeden obszar ciała)
II. Seria 4 zabiegów na twarz + szyję w cenie 2000 zł. + 1 zabieg o wartości 500 zł. GRATIS + 1 zabieg na dłonie o wartości 250 zł. GRATIS

Do kiedy obowiązuje?