Oferty Specjalne

Słoneczne masaże w wyjątkowej cenie!


Masaż wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie, ciśnienie krwi i pozwala się odprężyć. Dzięki niemu uwolnimy napięcie z mięśni i wrócimy do równowagi psychofizycznej. Podczas masażu wydzielają się endorfiny, nazywane hormonem szczęścia, które działają uspokajająco. Zapraszamy serdecznie na cudownie pachnące masaże przy blasku świec i relaksującej muzyce do SPAandGO.


Przeczytaj

Wyjątkowe wakacyjne zabiegi!


Kiedy my korzystamy z uroków lata, nasza skóra przeżywa ciężkie chwile. To właśnie teraz jest najbardziej narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego, które jest głównym czynnikiem jej starzenia się. Poza tym właśnie ze względu na silne promieniowanie UV o tej porze roku nie można poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom upiększającym. Jak więc mimo to chronić się przed złym wpływem słońca i zadbać o urodę twarzy i ciała? Przedstawiamy metody ochrony i zabiegi idealne na lato.

Przeczytaj

Wakacyjny zabieg oczyszczjąco-nawilżający!

Lato to spore wyzwanie dla naszej cery. Spragnieni słońca i powietrza chętnie spędzamy cały wolny czas na dworze, nie koniecznie pamiętając o zabezpieczaniu cery. I nie chodzi tu tylko o filtry przeciwsłoneczne. Chodzi o odpowiednie oczyszczenie i nawodnienie skóry, która podczas upałów w naturalny sposób traci swoje zapasy wody. A przesuszona skóra, krótko mówiąc, wygląda staro. Jest cienka i ma większą skłonność do wiotczenia. Wszelkie zmarszczki czy bruzdy są na niej dużo bardziej widoczne.

Przeczytaj