Zyskaj jędrność i sprężystość! Exilis Elite BTL 6 + 3 GRATIS!

Zyskaj jędrność i sprężystość! Exilis Elite BTL 6 + 3 GRATIS!
Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.

Wskazania do zabiegu EXILIS® ELITE™:
*zmniejszenie jędrności skóry,
*otłuszczenia oporne na dietę i ćwiczenia fizyczne,
*blizny,
*zalety tej metody docenić mogą także mężczyźni, którym pomóc można w walce z otłuszczeniami pleców oraz brzucha
*cellulit.

Więcej o zabiegu Exilis Elite BTL

Czego dotyczy oferta specjalna?


Oferta specjalna Exilis Elite BTL:

I. 6 zabiegów na jeden obszar ciała otrzymujesz 3 zabiegi na drugi obszar GRATIS ( zabiegi zrealizowane podczas tej samej wizyty)!
I. 4 zabiegów na jeden obszar ciała otrzymujesz 1 GRATIS !


Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.

Przy wykupie serii zabiegów możesz skorzystać ze systemu ratalnego Media Raty. Zadzwoń do nas po szczegóły 500232744.