Body Firm - Twój program walki z luźną skórą!


Po gwałtownej zmianie wagi wiotkie i zwisające fałdy skórne pojawiają się najczęściej na brzuchu i po wewnętrznych stronach ud. Za jędrność skóry odpowiedzialne są włókna kolagenowe i elastynowe. Kolagenu ubywa w skórze także z wiekiem. Włókna kolagenowe, starzejąc się, tracą swoją odporność na rozciąganie, są mniej elastyczne i nie wracają tak łatwo do pierwotnych kształtów. Skuteczne w walce o jędrne ciało są takie zabiegi, które skracają poluzowane włókna kolagenowe. To cała gama liftingów termicznych, koncentrujących się na podgrzaniu skóry właściwej do odpowiedniej temperatury, wywołującej obkurczenie kolagenu oraz masaże mechaniczne, szczególnie polecane, jeśli po odchudzaniu zostały miejscowe nadmiary tłuszczu np. w okolicy bioder, na udach, czy nad kolanami. Oporny na dietę tłuszcz poddaje się i jest metabolizowany, a cała skóra staje się elastyczna i gładka. Dla najlepszego efektu zaleca się połączenie kilku metod terapeutycznych.

Nasz program obejmuje 18 zabiegów, poprzedzonych konsultacją kosmetologiczną. Program jest bazą wyjściową ale podczas konsultacji może okazać się, że kosmetolog zaproponuje jego modyfikacje tak aby efekty zabiegu były dla Ciebie jak najbardziej zadowalające. Częstotliwość zabiegów wchodzących w skład programu ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji. W celu uzyskania optymalnych efektów terapeutycznych zalecamy trzymanie się tej ustalonej częstotliwości.

Zabiegi w pakiecie Body Firm:

Zabieg drenująco-ujędrniający Endermologie LPG – masaż podciśnieniowy przeznaczony do modelowania sylwetki i liftingu skóry jak również redukcji cellulitu i wygładzenia skóry.

Więcej o zabiegu Endermologie LPG: http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/antycellulitowa-endermologia


Termoligting Exilis Elite BTL - wykorzystuje technologię ultradźwięków które rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej oraz fali radiowej rozgrzewającej tkankę podskórną. Ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania skóry. Masaż ultradźwiękami i falami radiowymi jest bezbolesny. Głowica zabiegowa ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło.
Zabieg wykonujemy obszarami na partie ciała objęte problemem: uda przód, uda tył,pośladki, ramiona.

Więcej o zabiegu Exlilis Elite BTL: http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/exilis-elite


Fala akustyczna X-Wave BTL – terapia wykorzystująca fale akustyczne o wysokiej energii wprowadzanie do ciała w formie drgań. Zabieg stymuluje mikrokrążenie, przyśpiesza produkcje kolagenu oraz usprawnia proces powstawania nowych naczyń krwionośnych.
Zabieg wykonujemy obszarami na partie ciała objęte problemem: uda przód, uda tył, pośladki, ramiona.

Więcej o zabiegu Fala akustyczna X-Wave: http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/x-wave-fala-akustycznaCzego dotyczy oferta specjalna?

Twój program walki z luźną skórą – BODY FIRM

10 x lipomasaż Endermologie LPG
4 x termolifting Exilis Elite BTL na wybrany obszar ciała
4 x fala uderzeniowa X-Wave BTL na wybrany obszar ciała

18 zabiegów, 10 sesji w 5 tygodni w cenie 3100 zł.
zamiast 3700 zł.


*Ważność karnetu wynosi 4 miesiące.
**Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona
***Współpracujemy z MediRaty, możesz zapłacić za karnet wygodnie w ratach. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.