Body Slim - program walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Body Slim - nasz autorski program walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Mówi się, że otyłość i nadwaga to choroby XXI wieku. Problemy z nadmiarem kilogramów to domena współczesnego społeczeństwa. Nie pomaga nam szybkie tempo życia, brak ruchu, niezdrowa dieta i spożywanie coraz to większych ilości przetworzonej żywności. Wiele osób ma problem z utratą kilogramów. Niektórzy pomimo stosowania zdrowej diety i regularnego ruchu docierają do momentu, gdzie waga zamiera i ciężko ją zbić. W takich wypadkach problem stanowi tkanka tłuszczowa gromadząca się miejscowo, na przykład w okolicach boczków, brzucha, czy ud. Tkanka tłuszczowa zlokalizowana jest głównie w warstwie podskórnej. Wzmacnia i nadaje skórze elastyczność, a także otacza niektóre narządy wewnętrzne. Odpowiada mi.in. za magazynowanie substancji odżywczych i pełni rolę termoizolacyjną. U kobiet, które nie borykają się z nadwagą, poziom tkanki tłuszczowej waha się od 20-25% masy ciała, a u mężczyzn 15-20%. Jeżeli poziom ten został przekroczony, możemy mówić o nadmiarze tkanki tłuszczowej, która często idzie w parze z nadwagą lub otyłością. Z taką uporczywą tkanką tłuszczową można sobie jednak poradzić przy pomocy specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetologii ale nie zapominając o zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej.

Program obejmuje 18 kompleksowych zabiegów, poprzedzonych konsultacją kosmetologiczną. Częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji. W celu uzyskania optymalnych efektów terapeutycznych zalecamy systematyczność.

Zabiegi w pakiecie:

Zabieg drenująco-ujędrniający Endermologie ITP – specjalistyczny masaż podciśnieniowy przeznaczony do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu i wygładzenia skóry. Zabieg trwa 40 min.

Więcej o zabiegu Endermologie ITP: http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/antycellulitowa-endermologia


Thermolifting Exilis Elitę BTL - redukcja tkanki tłuszczowej -technologia ultradźwięków rozbija zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa rozgrzewaj tkankę tłuszczową i pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Dodatkowo ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu, oraz następuje skracanie włókien kolagenowych - czego efektem jest lifting. W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu. Zabieg wykonujemy obszarami na partie ciała objęte problemem: uda przód, uda tył, pośladki, ramiona.

Więcej o zabiegu Exlilis Elite BTL: http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/exilis-elite


Body wrapping GUAM - intensywny zabieg o działaniu antycellulitowym i ujędrniającym. Z powodzeniem redukuje „pomarańczową skórkę” . Zapewnia rewelacyjne efekty modelujące sylwetkę oraz wygładza i wzmacnia powierzchnię skóry. Zabieg dostarcza niezbędnych składników odżywczych i nawilżających. Obecne w preparatach olejki esencjonalne z cytryny i oregano, sole mineralne głęboko relaksują oraz działają remineralizująco i antyoksydacyjnie.

Więcej o zabiegu body wrapping GUAM: http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/zabiegi-algowe-guam

Czego dotyczy oferta specjalna?

Nasz autorski program walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej – BODY SLIM:

10 x lipomasaż Endermologie ITP
8 x Exilis Elite BTL - redukcja tkanki tłuszczowej na wybrany obszar ciała

18 zabiegów, 10 sesji w 6 tygodni w cenie 3800 zł. zamiast 4700 zł.

Po zakończeniu abonamentu w ramach nagrody za włożony wysiłek otrzymasz od nas PREZENT - relaksujący zabieg modelujący sylwetkę - GUAM Body Wrapping o wartości 300 zł.


*Ważność karnetu wynosi 4 miesiące.
**Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona
***Współpracujemy z MediRaty, możesz zapłacić za karnet wygodnie w ratach. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.