Cryolift - lifting bez skalpela

Każdy zapewne zna dobroczynne działanie krioterapii. Dlatego właśnie jest ona z dużą aprobatą wykorzystywana również w kosmetologii. Połączenie krioterapii wraz z działaniem związków, takimi jak aminokwasy, bądź minerałów i witamin, doprowadziło do powstania innowacyjnego zabiegu zwanego Cryolift. Właśnie w naszym Centrum SPAandGO znajdującym się w Warszawie na Mokotowie, możesz sprawdzić skuteczność zabiegów Cryolift.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnego aparatu z sondą za pośrednictwem, której uwalniane jest zimno o temperaturze wahającej się od -10 do -18 stopni Celsjusza. Proces przebiega w sposób nie przyczyniający się do odczucia jakiegokolwiek dyskomfortu. Terapia ma na celu wywołanie skurczu, a także rozkurczu w konkretnym miejscu skóry. Dzięki temu dochodzi od jeszcze lepszego dotlenienia oraz odżywienia skóry.

Skutecznośc zabiegu Cryolift

Stosując Cyrolift, w rzeczywistości można uzyskać efekty liftingu, bez konieczności korzystania z usług chirurga plastycznego. Pobudzone mikrokrążenie, przyczynia się do jeszcze lepszego przenikania składników odżywczych, które są podawane w kolejnym etapie zabiegu. Dzięki temu substancje aktywne, przenikają w skórę jeszcze głębiej, a także są one przyswajane ze znacznie większą efektywnością.

Głównym wskazaniem zastosowania zabiegu Cryolift, jest przede wszystkim ujędrnianie skóry. Zabiegowi poddawane są okolice twarzy, szyi oraz dekoltu. Dzięki interwencji zimna wraz z wykorzystaniem dostosowanych składników odżywczych, podniesieniu ulegają policzki, a także niwelowane tzw. chomiki. Cryolift można stosować również na skórze na brzuchu, ramionach, oraz biuście.

Zabieg Cryolift jest całkowicie bezbolesny

Lifting przy użyciu zimna, w porównaniu do innych metod związanych z medycyną estetyczną, jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem. Natomiast efekt ujędrnienia twarzy, szyi, dekoltu, oraz skóry na brzuchu, biuście, czy też ramionach, następuje natychmiast po wykonaniu zabiegu. Zimno podawane jest stopniowo, dlatego Pacjenci są oswajani ze zmianą temperatury.

  • Cryolift:
  • Twarz + szyja: 350 zł., 100 min.
  • Twarz + szyja + dekolt: 390 zł., 100 min.
  • Criolift jako masaż lifingująco - ujędrniający w innym zabiegu: 150 zł., 25 min.
  • Umów się na wizytę