Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Higiena w gabinecie to podstawa.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów - procedury higieniczno - sanitarne.

Wysoki standard gabinetu kosmetycznego to jakość świadczonych usług, miła obsługa i wnętrza, które pozwalają na odpoczynek i relaks. Gabinet idealny musi zapewniać także bezpieczeństwo klientom poprzez dbałość o higienę personelu, pomieszczeń oraz narzędzi. W naszym gabinecie na pierwszym miejscu stawiamy na czystość, porządek i dbałość o sterylizację narzędzi.
W jaki sposób w SPAandGO dbamy o Państwa bezpieczeństwo?

1. Przystosowaliśmy pomieszczenia, dbając o komfort oczekiwania na zabiegi oraz zapewniliśmy wygodę w trakcie ich wykonywania. Gabinety na twarz i ciało oddzielone są od recepcji i gabinetu manicure długim korytarzem i drzwiami, tworząc tzw. strefę ciszy. Każdy z gabinetów zaopatrzony jest w umywalkę z bieżącą wodą. W gabinetach, w których wykonujemy zabiegi na ciało znajdują się również toalety i kabiny prysznicowe.
2. Dbając o środowisko prowadzimy aktywną gospodarkę odpadami segregując i współpracując z firmami utylizującymi odpady typu medycznego.
3. Do wszystkich zabiegów używamy materiałów jednorazowych, takich jak: rękawiczki, podkłady do manicure i pedicure, jednorazowe worki do pedicure, podkładki pod głowę, czepki, klapki, bielizna jednorazowa.
4. W naszym gabinecie przed wykonaniem zabiegu kosmetyczka myje ręce oraz dezynfekuje je poprzez używanie żeli na bazie substancji aktywnie niszczących drobnoustroje lub alkoholowych roztworów rozpylanych na ręce. Specjalistyczne preparaty dezynfekujące, używane są także dla odkażenia skóry pacjenta przed wykonaniem zabiegu (np. manicure, pedicure.
5. W gabinecie stworzyliśmy procedurę obiegu użytych narzędzi. Bezwzględnie dezynfekujemy i sterylizujemy (posiadamy autoklaw medyczny) przybory, które stykają się bezpośrednio ze skórą klienta.

Bezpieczeństwo i higiena to podstawa. W trosce o bezpieczeństwo klientów, używamy najlepszych dostępnych środków na rynku. Stawiamy na komfort i spokój klientów o własne zdrowie – jest to dla nas priorytet. Zapraszamy serdecznie.