DermaOXY infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa jest opatentowaną w Danii metodą, służącą odmłodzeniu i nawilżeniu skóry oraz poprawie konturów twarzy. Skuteczny zabieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet w Polsce. W odpowiedzi na ich potrzeby, zabieg infuzji tlenowej, nazywany też DermaOXY, wprowadziliśmy do oferty naszego gabinetu kosmetycznego SPAandGO na Mokotowie w Warszawie.

Zabieg DermaOXY polecamy wszystkim naszym Klientkom. W przypadku skóry młodej, infuzja tlenowa zapobiega procesom przedwczesnego starzenia oraz utracie napięcia. Skóra dojrzała dzięki zabiegowi pozbawiona jest natomiast niekorzystnych skutków upływu czasu – przede wszystkim zostają wygładzone okolice oczu i wypełnione usta. Dodatkowym atutem jest jego bezpieczeństwo i bezinwazyjne działanie.

Zabieg DermaOXY nawilża i rozjaśnia skórę, wypełnia i wygładza zmarszczki oraz regeneruje włosy

Niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu DermaOXY, widoczne są u Klientek salonu pierwsze efekty jego wykonania. Skóra twarzy staje się idealnie i głęboko nawilżona, nabiera młodszego wyglądu, jest świeża i pełna witalności. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, zaś okolice oczu i ust zostają wygładzone.

Poprawie ulega też napięcie, struktura i elastyczność twarzy, co zapewnia podniesienie jej owalu. Dodatkowo, skóra poddana infuzji tlenowej jest rozjaśniona i posiada naturalny blask. DermaOXY znajduje zastosowanie nie tylko w poprawie kondycji skóry, ale i włosów. Po zabiegi infuzji tlenowej poprawia się ich witalność oraz wzrost. Włosy odzyskują też dawny blask i idealną miękkość.

Infuzja tlenowa jest skutecznym i bezinwazyjnym zabiegiem kosmetycznym

Długość zabiegu zależy od wybranej partii ciała, jednak w każdym przypadku zalecamy wykonanie co najmniej serii od 4 do 6 zabiegów. Nie czekaj – już dziś umów się na zabieg infuzji tlenowej w gabinecie SPAandGO i ciesz się idealnie nawilżoną i rozjaśnioną cerą pozbawioną zmarszczek!

 • Seria 3 zabiegów:
 • Twarz + szyja: 893 zł. zamiast 960 zł.
 • Twarz + szyja + dekolt: 1172 zł. zamiast 1260 zł.
 • Dodatki wzmacniające efekt zabiegu:
  Peeling kawitacyjny
  +100 zł.
  Criolift (liftingujący masaż zimną głowicą)
  +190 zł.
 • Umów się na wizytę