EXILIS® ELITE™ BTL


Zabieg aparatem Exilis wygrał prestiżowy konkurs PRIX DE BEAUTE COSMOPOLITAN, jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej! Exilis pracuje w opatentowanej technologii RID:
R jak rozpoznanie – urządzenie lokalizuje i dociera głęboko do tych złogów tkanki tłuszczowej, które są oporne na uwalnianie tłuszczu z adipocytów (komórek tłuszczowych). Mimo zastosowania wysokiej temperatury (ok. 40 stopni Celsjusza), nie czujesz dyskomfortu, ponieważ Exilis powierzchniowo chłodzi skórę.
I jak Izolacja – fale dźwiękowe muszą następnie porozdzielać zraziki tłuszczowe, które są zbite w większe struktury. Zwłóknienia tkanki łącznej utrudniają opróżnianie komórek tłuszczowych, dlatego trzeba je uwolnić.
D jak Dezaktywacja – pozostaje już tylko uruchomić lipolizę, czyli rozkład tkanki tłuszczowej. „Uśpione” w twoich boczkach czy wystającym brzuszku komórki tłuszczowe pod wpływem fal radiowych i ultradźwięków zaczynają się pozbywać tłuszczu. One zmniejszają się, a ty mówisz zbędnym centymetrom bye-bye. Co ważne, lipoliza daje trwałe efekty, chyba że zaczniesz przesadzać z wysokokaloryczną dietą.Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.

Wskazania EXILIS® ELITE™ :

 • zmniejszenie jędrności skóry,
 • otłuszczenia oporne na dietę i ćwiczenia fizyczne,
 • blizny
 • zalety tej metody docenić mogą także mężczyźni, którym pomóc można w walce z otłuszczeniami pleców oraz brzucha
 • cellulit

Przeciwwskazania do zabiegu EXILIS® ELITE™:

 • ciąża,
 • niewydolność krążenia, choroby układu sercowo-naczyniowego,
 • leczenie preparatami glikokortykosteroidowymi,
 • ostra neuralgia,
 • choroby nowotworowe, prowadzona radioterapia,
 • aktywna gruźlica,
 • zaburzenia psychiczne.

 • Exilis ciało lifting
  pojedyńczy zabieg

  1 obszar 550 zł.

  Exilis ciało lifting
  6 zabiegów 1 obszar

  2970 zł. zamiast 3300 zł.

  Exilis ciało redukcja tłuszczu
  8 zabiegów 1 obszar

  3960 zł. zamiast 4400 zł.

obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona

Exilis lifting dłoni
pojedyńczy zabieg

275 zł.

Exilis lifting dłoni
seria 4 zabiegów

990 zł. zamiast 1100 zł.

Exilis lifting warg sromowych
seria 4 zabiegów

1980 zł. zamiast 2200 zł.