EXILIS® ELITE™ BTL


Zabieg aparatem Exilis wygrał prestiżowy konkurs PRIX DE BEAUTE COSMOPOLITAN, jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej! Exilis pracuje w opatentowanej technologii RID:
R jak rozpoznanie – urządzenie lokalizuje i dociera głęboko do tych złogów tkanki tłuszczowej, które są oporne na uwalnianie tłuszczu z adipocytów (komórek tłuszczowych). Mimo zastosowania wysokiej temperatury (ok. 40 stopni Celsjusza), nie czujesz dyskomfortu, ponieważ Exilis powierzchniowo chłodzi skórę.
I jak Izolacja – fale dźwiękowe muszą następnie porozdzielać zraziki tłuszczowe, które są zbite w większe struktury. Zwłóknienia tkanki łącznej utrudniają opróżnianie komórek tłuszczowych, dlatego trzeba je uwolnić.
D jak Dezaktywacja – pozostaje już tylko uruchomić lipolizę, czyli rozkład tkanki tłuszczowej. „Uśpione” w twoich boczkach czy wystającym brzuszku komórki tłuszczowe pod wpływem fal radiowych i ultradźwięków zaczynają się pozbywać tłuszczu. One zmniejszają się, a ty mówisz zbędnym centymetrom bye-bye. Co ważne, lipoliza daje trwałe efekty, chyba że zaczniesz przesadzać z wysokokaloryczną dietą.Ultradźwięki rozbijają zwłóknienia w tkance podskórnej, a fala radiowa, rozgrzewając tkankę tłuszczową, pobudza ją do metabolizmu. Wypełnione tłuszczem komórki zaczynają uwalniać złogi, które dzięki pracy wątroby są rozkładane i wydalane z organizmu. Uelastycznienie tkanki łącznej pomaga w wygładzeniu skóry i zmniejszeniu cellulitu. Mało tego, ciepło fal radiowych pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu. Zaczyna się długofalowy procesu zagęszczania i ujędrniania Twojej skóry. A to z kolei dobre jest na wiotkość, i rozstępy.
Zabieg trwa ok. 40 minut, nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Możesz go więc potraktować jako formę inwestycji w swój wygląd i chwilę odpoczynku. Pamiętaj, że aby wykonać Exilis, warstwa tłuszczu, z którym chcesz zawalczyć, powinna mieć co najmniej 1,5 cm grubości. Kolejne ograniczenie: obszar ciała, który chcesz jednorazowo modelować, nie powinien przekraczać powierzchni ok. 4-6 dłoni. Chodzi o to, by nie nadwyrężać wątroby, która musi zmetabolizować uwolniony tłuszcz.
W trakcie zabiegu ciało jest masowane za pomocą niewielkiej głowicy, a personel zabiegowy dobiera parametry działania fal do indywidualnych reakcji twojej skóry. Chodzi o to, by masaż ultradźwiękami i falami radiowymi był skuteczny i bezbolesny. Dlatego głowica ma wmontowany system kontroli, co pozwala na kontrolowanie temperatury ciała pacjenta na bieżąco. Będziesz odczuwać ciepło, co świadczy o prawidłowości wykonywania zabiegu.

Wskazania EXILIS® ELITE™ :

 • zmniejszenie jędrności skóry,
 • otłuszczenia oporne na dietę i ćwiczenia fizyczne,
 • blizny
 • zalety tej metody docenić mogą także mężczyźni, którym pomóc można w walce z otłuszczeniami pleców oraz brzucha
 • cellulit

Przeciwwskazania do zabiegu EXILIS® ELITE™:

 • ciąża,
 • niewydolność krążenia, choroby układu sercowo-naczyniowego,
 • leczenie preparatami glikokortykosteroidowymi,
 • ostra neuralgia,
 • choroby nowotworowe, prowadzona radioterapia,
 • aktywna gruźlica,
 • zaburzenia psychiczne.

 • Exilis ciało lifting/redukcja tkanki tłuszczowej
  pojedyńczy zabieg

  1 obszar 400 zł.

  Exilis ciało lifting/redukcja tłuszczu
  pojedyńczy zabieg

  2 obszary 600 zł.

  Exilis lifting dłoni

  pojedyńczy zabieg

  Lifting dłoni 275 zł.

Obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub wewnętrzna strona ud lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona

Przy wykupie serii zabiegów możesz skorzystać ze systemu ratalnego Media Raty. Zadzwoń do nas po szczegóły 500232744.