Pielęgnacja dłoni i stóp

Odpowiednia pielęgnacja dłoni i stóp jest gwarancją ich pięknego i zdrowego wyglądu. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Klientek, przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów odżywczych, które wykonujemy w naszym salonie kosmetycznym. Szorstka i sucha skóra dłoni lub stóp to Twój problem? Zapraszamy do SPAandGO na Mokotowie w Warszawie!

Klientkom salonu, którym doskwiera szorstkość i suchość skóry, polecamy wyjątkowo odżywczy zabieg na dłonie i paznokcie - „Dotyk Luksusu”. Bezpieczny i zdrowy zabieg na dłonie i paznokcie pozostawia je doskonale nawilżone i odżywione dzięki w pełni naturalnym składnikom, takim jak olejek z pomarańczy, szafranowy i z pestek winogron oraz witaminy A i E.

Zabieg odżywczy do suchych dłoni i paznokci "Dotyk luksusu"

Po przyjemnej i higienicznej kuracji dłonie mają miękką i elastyczną skórę. Brak sztucznych składników – parabenów, parafiny czy środków konserwujących sprawia, że nie są one podatne na podrażnienia i alergie, a efekty zabiegu utrzymują się naprawdę długo. Koszt pojedynczego zabiegu to jedyne 40 zł – serdecznie zapraszamy do umawiania wizyt!

Klientki, którym zależy na skutecznym odżywieniu stóp polecamy z kolei innowacyjny zabieg peelingu kwasowego. Wykorzystywane do niego kwasy kosmetyczne sprawiają, że usuwany jest naskórek, pęknięcia pięt i szorstkość skóry znikają, a ona sama staje się idealnie miękka i elastyczna. Zabieg, składający się z 5 etapów to doskonały sposób, by przywrócić stopom naturalny i zdrowy wygląd.

Peeling kwasowy na stopy

Nie masz czasu by zadbać o swoje dłonie i stopy? Umów się już dziś na wizytę w salonie SPAandGO na Mokotowie w Warszawie. Zadbamy kompleksowo o skórę Twoich dłoni i paznokcie w trakcie szybkich, precyzyjnych i skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywanych za pomocą wysokiej jakości kosmetyków.

  • Peeling kwasowy na stopy: 60 zł.
  • Maska termiczna na dłonie „Dotyk Luksusu“ 45 zł.
  • Umów się na wizytę