Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu w wybrane miejsca koktajlu z fosfatydylocholiny (pochodzącej z soi), który powoduje rozkład komórek tłuszczowych i przyśpiesza ich metabolizm. Celem zabiegu jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. W miejscu iniekcji powstaje kontrolowany stan zapalny, obrzęknięte komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze z krwią przechodzą do wątroby, która je rozkłada i wydala z organizmu. Całość procedury zabiegowej trwa ok. 30 min. Natomiast proces niszczenia tkanki tłuszczowej i wydalania jej z organizmu zajmuje kilka tygodni.

Lipoliza ma na celu przede wszystkim:

  • Zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach i pośladkach.
  • Wyszczuplenie i poprawę owalu twarzy.
  • Zmniejszenie cellilitu i poprawę napięcia skóry

Częstotliwość zabiegów:

  • Lipoliza igłowa przynosi efekt tylko wtedy, kiedy wykonywana jest w serii zabiegów. Początkowo należy poddać się zabiegowi co 14 dni przez około 2 miesiące. Zalecamy serię od 4 do 6 zabiegów.

Preparat do lipolizy iniekcyjnej:

  • Podczas zabiegu lipolizy podajemy strzkawką preparatu LIPO COCTAIL firmy MesoHyal Pharma. LIPO COCKTAIL to koktajl przeznaczony do lipolizy, którego podstawą jest 5% fosfatydylocholina (wyciąg z soi), ale zawiera również wyciąg z karczocha, DMAE, L-karnitynę i inne składniki.
    Podczas pierwszej wizyty zostanie ustalone ile ampułek preparatu jest potrzebne dla danego obszaru (w przypadku większych tj. brzuch zaleca się użycie dwóch ampułek podczas jednego zabiegu). Płacisz za ampułkę a nie za obszar zabiegowy! Podczas jednego zabiegu preparat może zostać podany w rożne miejsca, w których zlokalizowany jest nadmiar tłuszczu.