Mezoterapia Mezoroller

Mezoterapia Mezoroller to idealny zabieg dedykowany wszystkim osobom, których skóra straciła jędrność. Jednocześnie zabieg pozwala na pobudzanie skóry do jeszcze efektywniejszej regeneracji, oraz nawet 4-krotnie większej produkcji elastyny wraz z kolagenem. Zabieg mezorollerem, polega na przesuwaniu po skórze specjalnego wałka, wyposażonego w cieniutkie igiełki wykonane z tytanu bądź stali nierdzewnej.

Zabieg przy użyciu mezorollera wykonuje się w różnych kierunkach. Igiełki nie przenikają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu terapia nie powoduje uczucia bólu, a także nie przyczynia się do powstawania jakichkolwiek uszkodzeń naskórka. Utworzone po zabiegu mikrokanaliki, przyczyniają się do zwiększonego wchłaniania przez skórę, wszelkich składników odżywczych.

Zalety mezorollera

Zabieg Mozellerem można wykonywać niezależnie od wieku, a także rodzaju skóry. Decydując się na taki zabieg, prawdopodobieństwo wystąpienia alergii jest znikome. Ponadto czas gojenia zamyka się w ciągu jednej doby od momentu przeprowadzenia zabiegu. Terapia jest wykonywana niezależnie od pory roku, ponieważ skóra nie zwiększa swojej wrażliwości na promienie słoneczne.

Decydując się na przeprowadzenie zabiegu mezorollerem, można spodziewać się zdumiewającego efektu ujędrnienia skóry, przy jednoczesnym wygładzeniu wszelkich zmarszczek oraz bruzd. W ten sposób owal twarzy zostaje jeszcze lepiej wymodelowany. Cera na twarzy po zabiegu zyskuje zdrowy wygląd, lepszy koloryt, a także zdecydowanie zmniejsza się ilość przebarwień występujących na skórze.

Wskazania do zabiegu mezorollerem

Zapraszamy wszystkie osoby do naszego gabinetu SPAandGO, mieszczącego się w Warszawie na Mokotowie, którym zależy na znacznej poprawie jędrności skóry. Ponadto zabieg jest wskazany w przypadku występowania bruzd oraz zmarszczek, a także cery zmęczonej, wyraźnie zszarzałej. Do wskazań wykonania zabiegu przy użyciu mezorollera, zalicza się również łysienie, czyli alopecja.

 • Seria 5 zabiegów:
 • Twarz + szyja : 2050 zł. zamiast 2250 zł.
 • Twarz + szyja + dekolt : 2400 zł. zamiast 2750 zł.
 • Dodatki wzmacniające efekt zabiegu:
  Mikrodermabrazja
  +80 zł.
  Peeling kawitacyjny
  +80 zł.
  Peeling chemiczny
  +100 zł.
  Znieczulenie maścią Emla (2 ml.) do zabiegu
  +50 zł.
  Criolift (liftingujący masaż zimną głowicą)
  +100 zł.
 • Umów się na wizytę