Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na mechanicznym usuwaniu martwego naskórka. W tym celu wykorzystuje się specjalnego urządzenia, które działa przy pomocy głowicy pokrytej diamentem. Przy pomocy głowicy dochodzi do ścierania naskórka w sposób równomierny i nie powodujący zbyt głębokiej ingerencji. Mikrodermabrazja diamentowa to doskonała alternatywa złuszczania naskórka dla metody laserowej.

Jeżeli nie posiadasz żadnych poważnych zmian skórnych, niewygojonych stanów zapalnych, takich jak opryszczka, trądzik oraz ran, zapraszamy na przeprowadzenie profesjonalnej mikrodermabrazji diamentowej w naszych gabinecie SPAandGO w Warszawie na Mokotowie. Do przeciwwskazań wykonania zabiegu, zaliczają się również zmiany nowotworowe na skórze. W trakcie wizyty, zawsze przeprowadzony jest wywiad wykluczający inne przeciwności.

Wskazania do zabiegu mikrodermabrazji

Z zabiegu mikrodermabrazji korzystać mogą przede wszystkim wyróżniające się cerą tłustą oraz mieszaną, czyli produkującą nadmierną ilość sebum. Ponadto z mikrodermabrazji mogą korzystać przede wszystkim osoby borykające się z bliznami, małymi zmarszczkami, bruzdami, a także szarą i zmęczoną cerą. Zabieg pozwala zredukować także blizny potrądzikowe.

Mikrodermabrazja wskazana jest także osobom borykającym się z rozstępami, w tym szczególnie kobietom po ciąży oraz intensywnym odchudzaniu. Dzięki zabiegom, skóra jest oczyszczona z martwego naskórka. Niwelowane są zmarszczki, bruzdy oraz przebarwienia. Jednocześnie zauważalną zmianą po zabiegu, jest poprawa kolorytu skóry, oraz jej wyjątkowe rozjaśnienie.

Mikrodermabrazja jest skuteczna i bezpieczna dla skóry

Decydując się na zabieg mikrodermabrazji diamentowej, możesz być spokojną o swoją cerę. Ponieważ głowica przyczynia się do ścierania jedynie naskórka, nie ingerując w dalsze warstwy skóry. Dlatego, zabieg jest wykonywany całkowicie bezboleśnie, nie przyczyniając się do powstawania jakichkolwiek reakcji alergicznych. Jednocześnie po zabiegu mikrodermabrazji, skóra jest przygotowana do dalszej pielęgnacji.

 • Mikrodermabrazja:
 • Twarz + szyja: 210 zł., 60 min.
 • Twarz + szyja + dekolt: 250 zł., 75 min.
 • Plecy: 300 zł., 60 min.
 • Dodatki wzmacniające efekt zabiegu:
  Mikrodermabrazja
  +80 zł.
  Peeling kawitacyjny
  +80 zł.
  Criolift (liftingujący masaż zimną głowicą)
  +100 zł.
 • Umów się na wizytę