Nowość! Hydrogen Peel


Oczyszczanie wodorowe łączy w sobie technologie nowoczesnego, nieinwazyjnego oczyszczania twarzy oraz wprowadzania aktywnych substancji odżywczych w głąb skóry. Wodór H2 to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb struktur skóry aż do poziomu komórek. Posiada niezwykłe zdolności ochrony skóry przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi w głównej mierze za procesy starzenia. Aktywny wodór w trakcie zabiegu wtłaczany w skórę pod ciśnieniem oczyszcza pory i skórę twarzy. Ponadto daje uczucie relaksującego masażu.

Zabieg oczyszczania wodorowego wzbogacony jest o Bio - Lift. Program Bio Lift MCT oparty jest na działaniu mikroprądów McT. Dzięki zastosowaniu mikroprądów, zabieg działa liftingująco na skórę. Mikroprądy McT, czyli impulsy elektryczne o bardzo małym natężeniu. Działanie tak małego natężenia prądu na układ nerwowy ma charakter bodźców podprogowych, czyli nie doprowadza do stymulacji nerwów, jak w klasycznej elektrostymulacji. Zabieg ten przyspiesza procesy regeneracji zniszczonych i nieelastycznych membran komórek, tak iż odzyskują one dawną jędrność, zwartość i elastyczność. Dzieje się to dzięki przyspieszeniu metabolizmu komórkowego oraz przyspieszeniu krążenia krwi. Ten rodzaj mikroprądów w sposób niezwykle aktywny pobudza odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.Czy wiesz, że nadmiar wolnych rodników jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry? Zabieg aktywnym wodorem to jeden z najpopularniejszych zabiegów ostatnich kilku miesięcy. Przypisuje się mu działanie przeciwzmarszczkowe, odmładzające, oczyszczające... Zdaniem naukowców wodór jest najważniejszym antyoksydantem, który działa zbawiennie na nasz organizm.
Aż trudno uwierzyć, że tak mała cząsteczka może tak wiele! Dlaczego właśnie wodór tak skutecznie oczyszcza skórę już na poziomie komórkowym?


* Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu,
* Żadna inna cząsteczka nie jest w stanie tak efektywnie zniwelować działania wolnych rodników (biorąc pod uwagę neutralność dla pacjenta),
* Dzięki określonym procesom chemicznym - oczyszczanie wodorowe neutralizuje wolne rodniki na powierzchni skóry. Zabieg ten polecamy jako wstęp do każdej terapii anti-aging!

Czym są wolne rodniki?

Wolne rodniki tlenowe są atomami tlenu zdolnymi do samodzielnego istnienia, które posiadają jeden lub więcej niesparowanych elektronów. W normalnej sytuacji każdy atom tlenu posiada na swojej orbicie parzystą liczbę elektronów. W przypadku powstania atomu niesparowanego powstają wolne rodniki tlenowe, które są bardzo reaktywne i dążą do sparowania elektronów poszukując prawidłowych (czyli sparowanych) atomów. Skutkiem tego jest zabranie „zdrowej”, otaczającej go cząsteczce potrzebnego mu elektronu i doprowadzenie do jej utlenienia. Takie działanie przyczynia się do uszkadzania i niszczenia struktury komórek organizmu, przyspieszając ich śmierć, a jednocześnie wpływając negatywnie na stan zdrowia człowieka. Organem najbardziej narażonym na namnażanie się wolnych rodników jest skóra. Dlatego tak ważna jest jej skóry przed wolnymi rodnikami!

Oczyszczanie wodorowe, efekty.

Efekty pozabiegowe są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostały usunięte, skóra jest oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostały zneutralizowane, a zatem proces starzenia się skóry został powstrzymany na pewien czas. Cały zabieg nie wymaga rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie klienta. Zabieg głęboko oczyszcza i rewitalizuję skórę.

Dla kogo zabieg?

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, oczyszczanie wodorowe szczególnie polecane jest osobom, których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich. Zabieg świetnie sprawdzi się w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych, zabieg poprawi wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane. Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek.

Efekty zabiegu Hydrogen Peel:

 • skutecznie oczyszczenie twarzy,
 • neutralizacja wolnych rodników,
 • pobudzenie mikrokrążenia skóry,
 • zatrzymanie procesów starzenia,
 • rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu.

Etapy zabiegu Hydrogen Peel:

 • Neutralizacja wolnych rodników oraz złuszczenie obumarłych warstw naskórka za pomocą wtłaczanego pod ciśnieniem wodoru.
 • Pobudzenie krążenia odpowiednią kombinacją prądów terapeutycznych, powodujące przyspieszenie naturalnych procesów zachodzących w skórze na poziomie komórkowym.
 • Obkurczenie naczyń, zwiększające ich elastyczność oraz wyciszenie rumienia za sprawą oddziaływania wody.
 • Biol Lift, czyli stymulacja mięśni, mająca na celu ich wzmocnienie oraz wymodelowanie owalu twarzy.
 • Elektroporacja (mezoterapia bezigłowa), czyli wprowadzenie aktywnych substancji zawartych w specjalistycznej maseczce lub serum dostosowanym do potrzeb skóry.

 • Etapy zabiegu Hydrogen Peel poprzedzonego peelingiem kwasowym i peelingiem kawitacyjnym:

  • Usunięcie zewnętrznych, martwych warstw naskórka za pomocą peelingu kawitacyjnego (ultradźwięki).
   • Osłabienie wiązań pomiędzy komórkami naskórka przy użyciu peelingu kwasowego, dostosowanego do potrzeb skóry.
    • Neutralizacja wolnych rodników oraz złuszczenie obumarłych warstw naskórka za pomocą wtłaczanego pod ciśnieniem wodoru.
    • Pobudzenie krążenia odpowiednią kombinacją prądów terapeutycznych, powodujące przyspieszenie naturalnych procesów zachodzących w skórze na poziomie komórkowym.
    • Obkurczenie naczyń, zwiększające ich elastyczność oraz wyciszenie rumienia za sprawą oddziaływania wody.
    • Biol Lift, czyli stymulacja mięśni, mająca na celu ich wzmocnienie oraz wymodelowanie owalu twarzy.
    • Elektroporacja (mezoterapia bezigłowa), czyli wprowadzenie aktywnych substancji zawartych w specjalistycznej maseczce lub serum dostosowanym do potrzeb skóry.


    • Możesz skorzystać z zabiegu Hydrogen Peel, zabiegu Hydrogen Peel poprzedzonego peelingiem kwasowym i kawitcyjnym lub wykonać sam zabieg Peelingu Wodorowego/ Bio Liftingu, jako jeden z etapów innego zabiegu dobranego dla Ciebie przez Kosmetologa.

     Hydrogen Peel, zabieg oczyszczania skóry aktywnym wodorem na poziomie komórkowym
     na twarz, szyję i dekolt, poprzedzony peelingiem kawitacyjnym i kwasowym dobranym do potrzeb skóry.

     450 zł.

     Hydrogen Peel, zabieg oczyszczania skóry aktywnym wodorem na poziomie komórkowym
     na twarz, szyję i dekolt.


     300 zł.

     Peeling wodorowy, oczyszczanie skóry aktywnym wodorem na poziomie komórkowym
     dodatek do zabiegu.


     200 zł.

     Bio - Lift, czyli stymulacja mięśni, mająca na celu ich wzmocnienie oraz wymodelowanie owalu twarzy.


     200 zł.