Nowość! Hydrogen Peel - oczyszczenie wodorowe!


Oczyszczanie wodorowe łączy w sobie technologie nieinwazyjnego oczyszczania twarzy a także wprowadzania aktywnych substancji odżywczych w głąb skóry. Wodór H2 to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb struktur skóry aż do poziomu komórek. Posiada niezwykłe zdolności dobroczynne dla orgaznizmu w tym niszczy wolne rodniki, odpowiedzialne w głównej mierze za procesy starzenia się. Aktywny wodór w trakcie zabiegu zawarty jest w strudze wodnym który pod ciśnieniem oczyszcza pory i skórę twarzy. Penetruje i przenika przez nie w głąb neutralizując szkodliwe wolne rodniki dając uczucie relaksującego masażu.


Efekty pozabiegowe są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostały usunięte, skóra jest zatem oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostały zneutralizowane, a zatem proces starzenia się skóry został powstrzymany na pewien czas. Cały zabieg nie wymaga rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie klienta. Kosmetolog jedynie zmywa makijaż ze skóry. Zabieg głęboko oczyszcza i rewitalizuję skórę.

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, oczyszczanie wodorowe szczególnie polecane jest osobom , których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich. Zabieg świetnie sprawdzi w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych,zabieg poprawi wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane. Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek.

Efekty zabiegu HYDROGEN PEEL:

  • skutecznie oczyszczenie twarzy,
  • neutralizacja wolnych rodników,
  • pobudzenie mikrokrążenia skóry,
  • zatrzymanie procesów starzenia
  • rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu.Etapy zabiegu Hydrogen Peel:

  • Hydrogen Peel:
  • Bio Lift MCTV:Hydrogen Peel twarz+szyja
pojedynczy zabieg

400 zł.

Hydrogen Peel twarz+ szyja
seria 5 - ciu zabiegów

1800 zł. zamiast 2000 zł.

Hydrogen Peel twarz+szyja+dekolt
seria 5 - ciu zabiegów

2000 zł. zamiast 2400 zł.

Hydrogen Peel
dodatek do zabiegu

500 zł.

Hydrogen Peel
dodatek do zabiegu seria 5 - ciu zabiegów

1800 zł. zamiast 2000 zł.