Nowość! Naturalny Manicure Kamyczkowy

Nowość! NATURALNY MANICURE KAMYCZKOWY

Jedwabiste dłonie i zadbane paznokcie bez wycinania skórek? Tak, to możliwe! Oto nowatorska metoda pielęgnacji dłoni – manicure kamyczkowy. Poznaj ten zabieg i sprawdź, jak się go wykonuje.

Naturalny manicure kamyczkowy
Manicure kamyczkowy to nowy sposób pielęgnacji dłoni i paznokci, opatentowany w Polsce. Jest to metoda, łącząca elementy manicure: ekologicznego, francuskiego, japońskiego i amerykańskiego. Manicure kamyczkowy jest prosty, w przeciwieństwie do np. manicure hybrydowego. Naturalny, nieinwazyjny, bezpieczny i bardzo elegancki. Wykonuje się go za pomocą kamyka krzemionkowego, płynu zmiękczającego i bawełnianej chusty.

Dla kogo przeznaczony jest manicure kamyczkowy?
Absolutnie dla każdego. Dla kobiet, które cenią naturalny wygląd oraz dla mężczyzn, którzy są świadomi, że zadbane dłonie nie ujmują im męskości. Dla wszystkich osób, które szanują swoje ciało i żyją zgodnie z maksymą „mniej znaczy więcej”. Zabieg poleca się również osobom, które mają problem z łamliwą i rozdwajającą się płytką paznokciową oraz szybko odrastającymi skórkami. Po serii około trzech zabiegów, skórki powrócą do naturalnego stanu i … przestaną odrastać.

Manicure kamyczkowy – zalety i efekty
Zabieg jest bezpieczny, ponieważ pozwala nieinwazyjnie zadbać o skórę dłoni i płytkę paznokci. Ograniczone do minimum jest także prawdopodobieństwo zakażenia czy stanu zapalnego. Po kilku zabiegach, płytka paznokcia będzie lśniąca i nawilżona, a skórki całkowicie przestaną odrastać. Takie paznokcie doskonale prezentują się w wersji sauté i mogą zachwycać nawet bez używania lakieru. Jaka to oszczędność czasu! Jeżeli wcześniej paznokcie były słabe i łamliwe, ze skłonnościami do rozdwajania płytki – po serii zabiegów sytuacja diametralnie się zmieni. Paznokcie będą mocne, gładkie i zadbane.

Powrót do natury to obecnie silny trend, który zdominował większość obszarów naszego życia. Naturalne paznokcie również stają się coraz bardziej pożądane. Możemy je mieć dzięki naturalnej metodzie manicure kamyczkowego.

  • Opracowanie płytki paznokciowej i skórek kamykiem krzemionkowym jako dodatek do usługi manicure/pedicure: 50 zł.
  • Umów się na wizytę