Nowość! Pedicure leczniczy

Nowość! PEDICURE LECZNICZY

Pedicure leczniczy to zabieg, który łączy w sobie właściwości pielęgnacyjne, jak również poprawiające kondycję i wygląd stóp. Wykonuje się go leczniczo i profilaktycznie, aby zapobiec bolesnym i nieestetycznym dolegliwościom stóp. Tę usługę wykorzystuje się do zwalczania zmian, wśród których można wymienić nagniotki, modzele, odciski, popękane pięty, czy wrastające paznokcie. Pedicure leczniczy wykorzystuje się do regeneracji zmęczonych lub zniszczonych stóp, których kondycja znacząco wpływa na stan kręgosłupa, kolan czy stawów.

Jak przebiega zabieg pedicure leczniczego?
Pedicure leczniczy to m.in. zadbanie o paznokcie, zarówno te wrastające jak i przerośnięte, również wszelkiego rodzaju odciski, zrogowacenia, czy pęknięcia są przedmiotem naszej pracy. Kolejnym krokiem jest wmasowanie w skórę stóp specjalnie przeznaczonego do tego preparatu. Oczywiście, w ramach profilaktyki wszystkim klientom oferujemy profesjonalny pedicure polegający na prawidłowym skróceniu paznokci, usunięciu skórek wokół paznokci, powierzchownej pielęgnacji skóry i nałożeniu odpowiedniego preparatu kosmetycznego. Po takim zabiegu stopy są zrelaksowane i dużo lepiej wyglądają.

Kiedy się do nas zgłosić na pedicure leczniczy?
Jeżeli cierpisz na odciski, nagniotki, pękające pięty czy wrastające paznokcie to nie zwlekaj ani dnia dłużej, tylko umów się na wizytę w naszym gabinecie. Wykonamy na Twoich stopach pedicure leczniczy w oparciu o najwyższe standardy. Jeżeli nie cierpisz na żadną z powyższych dolegliwości, to też zapraszamy, choćby po to, żeby wykonać profesjonalny pedicure i odżywić stopy doskonałej jakości preparatami.

  • Pedicure leczniczy: 170 zł.
  • (usuwanie odcisków, korekta wrastających paznokci oraz opracowanie modzeli)
    Umów się na wizytę