Odnowa i Relaks

SPAandGO zatrudnia doświadczonych specjalistów do wykonywania zarówno relaksacyjnych jak i specjalistycznych masaży oraz leczniczych terapii. Poniżej prezentujemy sylwetki naszych terapeutów. Zapraszamy na Dni Otwarte z masażem do poznania ich osobiście. O najbliższe terminy Dni Otwartych Z Masażem prosimy pytać w recepcji SPAandGO (tel. 500 232 744).


Masaż KLASYCZNY

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim to oddziaływanie na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Jego zadaniem jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.
Stosowane w masażu klasycznym szybkie ruchy są na ogół stymulujące dla naszego organizmu, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.
Masaż klasyczny trwa od 30 minut w wersji podstawowej, gdzie masowane są wskazane partie ciała, przez 60 minut i 90 minut w wersji dla całego ciała. masaż klasyczny pleców to najbardziej popularny masaż dla spiętych pleców, bolącej szyi i ramion. Łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowany również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację poszczególnych odcinków kręgosłupa.
Masaż przeznaczony dla osób żyjących długotrwale w ciągłym pośpiechu, przemęczonych pracą, zdenerwowanych i zestresowanych. Bardzo dobrze sprawdza się u osób, które cierpią z powodu bezsenności i nawracających bólów głowy. Masaż stosowany regularnie poprawia fizyczną i psychiczną kondycję całego ciała.

 • Masaż klasyczny:
 • 60': 140 zł.
 • Pakiet 5 x masaż
 • 60': 650 zł.
 • Pakiet 10 x masaż:
 • 60': 1300 zł.
 • Masaż klasyczny:
 • 30': 80 zł.
 • Masaż klasyczny:
 • 90': 180 zł.
 • Pakiet 5 x masaż
 • 90': 850 zł.
 • Umów się na wizytę

Masaż KLASYCZNY MASŁEM SHEA z drzewa Karite POLECAMY NA PREZENT

Ciepły masaż afrykańskim masłem shea o dużej zawartości witamin A, E i F. Działa odżywczo i nawilżająco na skórę. Drzewo karite (ang. shea butter) zwane również masłoszem jest to drzewo rosnące na drzewiastej sawannie Afryki. Głównie używane jest w walce z problemami skóry, takimi jak nadmierne wysuszanie i łuszczenie się. W porze suchej, zapobiega pierzchnięciu i pękaniu skóry. Masaż ten odpręża i relaksuje. Idealny dla kobiet w ciąży jako działanie przeciwko rozstępom. Krem Karite nie ma działania alergizującego, może być aplikowane na twarz i inne części ciała, łącznie z okolicą oczu.

Masaż KLASYCZNY OLEJEM KOKOSOWYM

Masaż ciepłym olejkiem kokosowym z esencjonlnym olejkiem cytrusowym. Olej kokosowy otrzymywany jest z miąższu owoców (orzechów) palmy kokosowej. Drzewo to powszechnie występuje w tropikalnych regionach świata. Olej kokosowy tłoczony jest tradycyjnymi metodami ze świeżo zebranych orzechów bez poprzedniego suszenia, bez użycia środków chemicznych i wysokiej temperatury. Olej kokosowy zalecany jest do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Na skórze tworzy warstwę i ochronny film.

Masaż CIEPŁYMI KAMIENIAMI

Masaż kamieniami polega na wymasowaniu całego ciała, szyi i ramion z użyciem ciepłych kamieni bazaltowych. Podczas masażu kamieniami oprócz stosowania technik masażu ciała używamy gładkie, podgrzewane kamienie o różnych rozmiarach, które umieszczamy w miejscach przepływu energii. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na zastosowanie w razie potrzeby masażu o większej intensywności. Masaż ten daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Wprowadza ciało w przyjemną harmonię, zapewniając równowagę i spokój. Korzyści z zabiegu: delikatne oczyszczenie skóry, zwiększenie mikrocyrkulacji krwi i limfy, zachęca do głębokiej relaksacji, doskonałe działanie przynoszące ulgę napiętym i sztywnym mięsniom oraz niwelujące bóle głowy, głęboka relaksacja płynąca z ciepła kamieni.

Masaż TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Delikatny masaż twarzy, szyi i dekoltu. Pomaga pobudzić mikrocyrkulację krwi i limfy, likwiduje zastoje i obrzęki w okolicy twarzy. Masaż może zostać wykonany z użyciem specjalistycznej ampułki o właściwościach dobranych do potrzeb skóry (lifting, nawilżanie, odżywienie itp.). Zawierają one antyoksydanty w celu niwelowania widocznych oznak starzenia oraz przeciwdziałania szkodliwym efektom codziennych zanieczyszczeń. Ta skuteczna receptura działa odprężająco na skórę, pomaga zahamować kumulowanie się szkodliwych toksyn, zatykających pory skórne. Masaż wywołuje efekt terapeutycznego odmłodnienia, dobrego samopoczucia i cudownie odręża. Stres, zmęczenie i oznaki starzenia zostają usunięte a skóra pozostaje odnowiona i lśni młodzieńczym blaskiem.