Osocze bogatopłytkowe PROLO 30

Moda na osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej trwa już od kilku lat. Doskonałe efekty osiągane dzięki zabiegom z jego wykorzystaniem sprawiają, że znajduje ono coraz większe zastosowanie w odmładzaniu skóry i leczeniu blizn. Jednym z najskuteczniejszych jest zabieg osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego przy użyciu kapsuły. PROLO 30, wykonywany w salonie SPAandGO na Mokotowie w Warszawie.

Osocze bogatopłytkowe PRP jest preparatem, w skład którego wchodzą skoncentrowane płytki krwi, pozyskiwane na skutek selektywnego wirowania. Zawiera on liczne czynniki wzrostu, które wspomagają procesy regeneracji tkanek. Między innymi aktywują komórki macierzyste, stymulują wzrost fibroblastów do tworzenia kolagenu oraz stymulują angiogenezę, czyli tworzenie nowych naczyń włosowatych.

Zalety osocza bogatoopłytkowego pozyskieanego przy użyciu kapsuły PROLO 30

Kapsuła PROLO 30 sprawia, że zabieg ten jest niezwykle szybki i wygodny w przeprowadzeniu. Jego dodatkowymi atutami są: niewielki stopień inwazyjności, minimalny dyskomfort pacjenta, krótki kres rekonwalescencji i długotrwały efekt. Dodatkowo, nie powoduje on alergii i infekcji u osób poddanych zabiegowi.

Zabieg odmładzania osoczem bogatopłytkowym znajduje zastosowanie w leczeniu blizn potrądzikowych, łysienie, przyśpieszaniu gojenia, przeciwdziałaniu starzeniu się skóry, usuwaniu worków pod oczami czy korekcji kolorytu skóry. Innowacyjna formuła PROLO 30 zapewnia wyjątkową skuteczność zabiegu, a zachodzące po nim efekty są widoczne i długotrwałe.

Wskazania do zabiegu osoczem bogatopłytkowym

Chcesz skutecznie się odmłodzić lub usunąć nieestetyczne blizny? Szukasz skutecznego sposobu na regenerację skóry? Już dziś umów się na zabieg osoczabogatopłytowego PROLO 30, który wykonujemy profesjonalnie w salonie kosmetyki i medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie. Naszym Klientkom zapewniamy fachową konsultację przed wykonaniem zabiegu.

Czym wyróżnia się zabieg kapsułą PROLO 30 w stosunku do innych zabiegów z użyciem osocza?

Na to pytanie odpowiada hematolog Iwona Hus, która prowadziła badania porównawcze kapsuły PROLO 30 z innymi obecnie dostępnymi systemami.

"Warunkiem skutecznego zabiegu z użyciem osocza jest uzyskanie w procesie wirowania krwi dużej liczby płytek krwi, co stanowi gwarancję dużego stężenia czynników wzrostu odpowiedzialnych za stymulację wytwarzania kolagenu i procesy odbudowy w skórze. Większą liczbę płytek krwi można uzyskać przygotowując preparat z większej objętości krwi. W dotychczas stosowanych zestawach objętość probówek wynosi jedynie 8-10 ml, natomiast zastosowanie kapsuły PROLO 30 pozwala na przygotowanie osocza z aż 30 ml krwi. Dzięki tak dużej objętości krwi uzyskuje się prawdziwe osocze bogatopłytkowe. Ponadto, kapsuła koncertująca PROLO 30 ma specjalną konstrukcję, która pozwala na podział osocza na frakcję bogato- i ubogopłytkową, czego nie można uzyskać w dotychczas stosowanych zwykłych probówkach. Dodatkową zaletą jest duża średnica kapsuły sprawiająca, że proces wirowania jest delikatniejszy, dzięki czemu płytki ulegają mniejszemu uszkodzeniu mechanicznemu. W celu potwierdzenia działania i skuteczności kapsuły PROLO 30 przeprowadzono badanie oceny mikroskopowej próbek osocza w porównaniu do krwi obwodowej. W osoczu PROLO 30 widoczne są płytki krwi o bardzo dobrej jakości i bardzo dużej liczbie. Przeprowadzona ocena mikroskopowa pozwala na potwierdzenie skuteczności działania kapsuły. Kapsuła PROLO 30 jest długo oczekiwaną innowacją na polskim rynku medycyny estetycznej. Duża liczba płytek krwi w koncentracie gwarantuje duże stężenie czynników wzrostu, co zapewnia lepszy efekt zabiegu."

Zabieg z użyciem kapsuły PROLO 30 daje efekty porównywalne do wykonania 2-3 zabiegów z użyciem osocza uzyskanego ze zwykłych probówek.

  • Osocze bogatopłytkowe PROLO 30:
  • Twarz + Szyja + Dekolt: 1500 zł.
  • Skóra głowy + Twarz: 1500 zł.
  • Twarz + Szyja + Dłonie: 1500 zł.
  • Cena obejmuje znieczulenie oraz specjalną biocelulozową maskę pozabiegową
  • Umów się na wizytę