Pakiety Podarunkowe!

Aby ułatwić Ci zadanie w wyborze pakietu zabiegów na prezent przygotowaliśmy kilka wyjątkowych propozycji, które zadowolą każdą osobę obdarowaną takim prezentem. Możesz też wykupić voucher podarunkowy na dowolną kwotę, pozostawiając dobór zabiegu osobie obdarowanej prezentem. Masz pytania? Zadzwoń 500232744 .


CZEKOLADOWA POKUSA PEELING + MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Pomarańczowo – czekoladowo – kawowy peeling solny całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Dzięki właściwościom kawy działa modelująco, ujędrniająco i odtoksyczniająco. Po peelingu klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy relaksujący masaż całego ciała (45 min.) olejkiem o aromacie czekolady i pomarańczy. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

OWOCOWE SZALEŃSTWO PEELING + MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Owocowy peeling całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) wybranym olejkiem o aromacie owocowym. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

RÓŻANY OGRÓD PEELING + MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Różany peeling całego ciała solą morską w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) olejkiem o aromacie róży. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

MASAŻ KLASYCZNY MASŁEM SHEA POMYSŁ NA PREZENT

Ciepły masaż afrykańskim masłem shea o dużej zawartości witamin A, E i F. Działa odżywczo i nawilżająco na skórę. Drzewo Karite (ang. shea butter) zwane również „masłoszem” jest to drzewo rosnące na drzewiastej sawannie Afryki. Głównie używane jest w walce z problemami skóry, takimi jak nadmierne wysuszanie i łuszczenie się. W porze suchej, zapobiega pierzchnięciu i pękaniu skóry. Masaż ten odpręża i relaksuje. Idealny dla kobiet w ciąży jako działanie przeciwko rozstępom. Krem Karite nie ma działania alergizującego, może być aplikowane na twarz i inne części ciała, łącznie z okolicą oczu.

MASAŻ KLASYCZNY OLEJEM KOKOSOWYM POMYSŁ NA PREZENT

Masaż ciepłym olejkiem kokosowym z esencjonalnym olejkiem cytrusowym. Olej kokosowy otrzymywany jest z miąższu owoców (orzechów) palmy kokosowej. Drzewo to powszechnie występuje w tropikalnych regionach świata. Olej kokosowy tłoczony jest tradycyjnymi metodami ze świeżo zebranych orzechów bez poprzedniego suszenia, bez użycia środków chemicznych i wysokiej temperatury. Olej kokosowy zalecany jest do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Na skórze tworzy warstwę i ochronny film.

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI POMYSŁ NA PREZENT

Masaż kamieniami polega na wymasowaniu całego ciała, szyi i ramion z użyciem ciepłych kamieni bazaltowych. Podczas masażu kamieniami oprócz stosowania technik masażu ciała używamy gładkie, podgrzewane kamienie o różnych rozmiarach, które umieszczamy w miejscach przepływu energii. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na zastosowanie w razie potrzeby masażu o większej intensywności. Masaż ten daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Wprowadza ciało w przyjemną harmonię, zapewniając równowagę i spokój. Korzyści z zabiegu: delikatne oczyszczenie skóry, zwiększenie mikrocyrkulacji krwi i limfy, zachęca do głębokiej relaksacji, doskonałe działanie przynoszące ulgę napiętym i sztywnym mięśniom oraz niwelujące bóle głowy, głęboka relaksacja płynąca z ciepła kamieni.

Możesz zapłacić za wybrany pakiet podarunkowy przelewem. Poniżej dane do naszego rachunku bankowego:

Zabiegi dla Zabieganych Sp. z o.o.

GetIn Bank 34156000130000115000078065

ZAPYTAJ O SPECJALNY VOUCHER PREZENTOWY SKOMPONOWANY TYLKO DLA CIEBIE