Oczyszczanie skóry peelingiem kawitacyjnym

Wszystkie marzymy o idealnie gładkiej i promiennej cerze. Aby osiągnąć ten efekt, należy przede wszystkim złuszczać skórę. W tym celu warto zdecydować się na jeden ze skuteczniejszych zabiegów kosmetycznych – peeling kawitacyjny. Na jego wykonanie zapraszamy do gabinetu SPAandGO na warszawskim Mokotowie.

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem oczyszczającym skórę, do wykonania którego używane są ultradźwięki. Stanowi on doskonałą alternatywę dla mechanicznego oczyszczania skóry, która po zabiegu jest nie tylko dokładnie złuszczona – wibracje z mikromasażem poprawiają też krążenie krwi i dotleniają skórę.

Peeling kawitacyjny poprawia kondycję skóry

Wykonanie peelingu kawitacyjnego polecamy w szczególności osobom, które borykają się z trądzikiem, rozszerzonymi porami, zaskórnikami, wągrami, przetłuszczającą się cerą lub cerą wymagającą regeneracji po wystawieniu na słońce. Po zabiegu niemal natychmiast widocznie poprawia się ogólna kondycja skóry twarzy.

Przede wszystkim skóra poddana zabiegowi peelingu kawitacyjnego staje się doskonale oczyszczona, odświeżona i nawilżona. Poprawa krążenia krwi sprawia, że komórki skóry naturalnie odbudowują się. Zanikają różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz spłycone zostają drobne zmarszczki.

Peeling kawitacyjny jest bezinwazyjny i bezbolesny

Co najważniejsze – zabieg peelingu kawitacyjnego jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Z powodzeniem może on być stosowany u Klientek z wrażliwą cerą, w przypadku której niewskazane jest wykonywanie manualnego oczyszczania skóry. Nie czekaj – umów się już dziś na wizytę, by wykonać skuteczny peeling kawitacyjny i cieszyć się gładką i promienną cerą!

Etapy zabiegu:

  • demakijaż,
  • peeling kawitacyjny,
  • maska,
  • krem.