Peelingi Chemiczne

Laboratorium DermaQuest to amerykańska marka profesjonalna gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry.
Markę wykreował i stworzył w 1999 roku światowej sławy chemik – Sam Dhatt.
Jego pasja i ogromne doświadczenie sprawiły, że formuły DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej.
Wszystkie kosmeceutyki DermaQuest produkowane są w USA, ich formuły nie zawierają parabenów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

DermaQuest to:

Pionier i współtwórca przełomowego stosowania roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów i ekstraktów roślinnych!
Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

Prekursor liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami!
Peptydy biomimetyczne naśladują obecne w skórze substancje i oddziałują na komórki docelowe, dając spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.

Światowy lider terapii opartych na czystym retinolu!
Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty potwierdzone klinicznie w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.
W formułach występuje czysty retinol w połączeniu z lipofilową witaminą C: BV-OSC. Formuły DermaQuest oparte są na 0,2% , 1% i 4% retinolu, dając spektakularne rezultaty w specjalistycznej terapii skóry. Kosmeceutyki z retinolem wykorzystują opatentowany system specjalistycznych liposomów, który zapewnia sukcesywne uwalnianie witaminy A, zwiększa jej stabilność niwelując ryzyko podrażnienia.

DermaQuest jest pierwszym i jedynym laboratorium kosmeceutyków medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, wititaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym!
Kwas ferulowy to bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV.
Jego działanie przeciwrodnikowe jest na tyle spektakularne, że doczekał się wielu badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność.
Na chwilę obecną jest jednym z najbardziej pożądanych anytoksydantów w formułach kosmeceutyków medycznych.

NOWOŚĆ! Retinol C Infusion Peel DermaQuest

Retinol C Infusion Peel to ekskuzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji. Zabieg wykorzystuje retinoidy w postaci beta-karotenu pochodzenia dyniowego oraz czystego retinolu [4%], które silnie wpływają na proliferację nowych białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny. Retinoidy dodatkowo regulują pracę gruczołów łojowych oraz poprawiają strukturę i koloryt naskórka. Zabieg dostarcza skórze silną dawkę niezbędnej do produkcji kolagenu witaminy C, w postaci najbardziej czynnej biologicznie. Kwas L-askorbinowy [15%] został ustabilizowany i wzmocniony przez silny antyoksydant i substancję mającą zdolność naprawy DNA, czyli kwas ferulowy [1%]. Zabieg dodatkowo wprowadza do skóry najnowszy peptyd biomimetyczny okrzyknięty beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Neodermyl® [1%] ma duży wpływu na syntezę kolagenu typu III, który wraz z wiekiem gwałtownie zanika.


Wskazania:

 • Zmarszczki i utrata jędrności.
 • Skóra z niedoskonałościami.
 • Utrata elastyczności.
 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku.
 • Skóra naczyniowa skłonna do rumienia i teleangiektazji.

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 10 - 14 dni, dwa razy w roku.

Uwagi:

 • Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu od września do maja.


Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest Z AHA, BHA, PROBIOTYKAMI I NIACYNAMIDEM + OCZYSZCZAJĄCY PEELING KAWITACYJNY

Terapeutyczny zabieg dyniowy to normalizujący program terapeutyczny przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K. Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do palmitynianu retinylu - prekursora witaminy A. Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste zpomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona. W zależności od wskazań, zabieg należy łączyć z oczyszczaniem manualnym, peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją.

Uwaga: Zabieg całoroczny. Zabieg nie odpowiedni dla osób uczulonych na retinol i aspirynę (kwas acetylosalicylowy), zabieg nie odpowiedni dla osób ze skórą wrażliwą

Wskazania:

 • Skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona, .
 • Rozszerzone pory.
 • Krostki, grudki, zaskórniki.
 • Błyszczenie się skóry.
 • Tendencja do przebarwień pozapalnych.

Częstotliwość:

 • Seria: 8 zabiegów co 14-21 dni, dwa razy w roku.


Peeling Mango DermaQuest z kwasem mlekowym [30%] oraz komórkami macierzystymi z pomarańczy

MangoBrite to zabieg dedykowany skórze pozbawionej blasku, z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, trądzikowej jak i wrażliwej. Jest idealnym uzupełnieniem oferty terapeutycznych zabiegów DermaQuest™ Skin Therapy w okresie wiosenno-letnim.

Zabieg MangoBrite jest wzbogacony o masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce: C-Lipoic TX Mask bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [9%], kwas alfa-liponowy [1.5%], Matrixyl™ [5%] o sile działania czystego retinolu, pochodną toksyny botulinowej Argireline® [2.5%], kwas hialuronowy [3.5%], likopen, naturalny olejek pomarańczowy, koenzym Q-10. Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje pacjenta i niweluje oznaki zmęczenia.

Wskazania:

 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku.
 • Drobne linie i zmarszczki.
 • Skóra naczynkowa, odwodniona.
 • Skóra z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości.

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku.

Uwagi:

 • Peeling całoroczny.
 • Peeling również dla skór naczynkowych.


Jessners Peel DermaQuest ORGINALNA RECEPTURA - dla skór problematycznych z
nawracającym trądzkiem zaskórnikowo - grudkowym

Płyn Jessnera to doceniony i znany peeling medyczny. Produkt o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym, zawierający wiele substancji aktywnych wspomagających działanie złuszczające. Kombinacja rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym wykazuje wzmożone właściowości złuszczające.
Płyn Jessnera wywołuje zmiany w naskórku podobne do obserwowanych po zastosowaniu retinoidów. Efekt zastosowania peelingu jest widoczny w momencie wykonywania zabiegu poprzez zniwelowanie wielkości i wypukłości krost, szczególnie podskórnych stanów zapalnych. Peeling powoduje efekt "frostingu", czyli zbielenia skóry.

Wskazania:

 • Trądzik pospolity zaskórnikowo-grudkowy na twarzy, dekolcie,plecach.
 • Obszary zmienione przebytym trądzikiem pospolitym.
 • Wzmożona produkcja sebum.
 • Skóra uszkodzona promieniowaniem.
 • Alternatywna terapia dla leczenia retinoidami.

Częstotliwość:

 • Seria: 3 zabiegi co 21-30 dni , dwa razy w roku.
 • Peeling sezonowy od września do kwietnia.


Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO, GMP).

Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, nasza firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystyczne wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.el Mission to peelingi mające na celu chemiczne złuszczanie naskórka czyli eksfoliację, redukcję blizn i przebarwień, spłycenie zmarszczek, redukcję zmian trądzikowych.

Zabiegi są dla osób po przebytym trądziku, dla skór z widocznymi zmarszczkami, bliznami, z zaskórnikami, a nawet dla cer naczyniowych. Dla osób ze skórą atopową, łuszczycą, skórą skłonną do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Dla osób z cerą wymagającą czyli ze stanami zapalnymi, z trądzikiem różowatym, łojotokowym zapaleniem skórki, teleangiektazjami, a także dla cer wrażliwych.
Peelingi chemiczne polecane są także dla palaczy, jako kurację po kąpielach słonecznych u osób z poszerzonymi naczyniami krwionośnymi.
Zabiegi dobierane są indywidualnie pod kątem typu cery i jej problemu.


Nowość! Architect Peel™ Zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skóry (Peel Mission)

Rozszerzone pory nie są problemem jedynie tłustej cery. Poszerzenie ujść gruczołów łojowych oraz nierównomierna tekstura skóry mogą być efektem ubytku kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. Zmiany te pojawiają się wraz z upływem czasu. Dokonują się na skutek grawitacji, deficytów w obrębie rusztowania podskórnego, czy też wahań hormonalnych w okresie menopauzy. Architect Peel™ to zabieg stymulujący syntezę kolagenu XVIII. Architect Peel™ to unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Działanie:

 • Zwężenie porów
 • Odkażające.
 • Antybakteryjne.
 • Poprawa faktury skóry.
 • Spłycenie linii i zmarszczek.
 • Rozjaśnienie kolorytu skóry i detoksykacja komórek skóry.
 • Nie uwrażliwia na słońce.

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 3 zabiegi co 7-10 dni.
 • Peeling całoroczny.


Nowość od 09/2019! Asiatic Peel (Peel Mission)

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.
ASIATIC PEEL Moisture-Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym.
- krok 1, peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny) w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu,
- krok 2, skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze,
- krok 3 to wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

Wskazania:

 • Nawilżenie skóry
 • Przywrócenie hydro-równowagi.
 • Spłycenie linii i zmarszczek.
 • Odbudowa bariery hydrolipidowej.

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 3 zabiegi co 14 dni.
 • Peeling całoroczny.

 • 1 zabieg:
 • Twarz + szyja + dekolt + dłonie: 450 zł.
 • Dodatki wzmacniające efekt zabiegu:
  Peeling kawitacyjny
  +100 zł.
  Criolift (liftingujący masaż zimną głowicą)
  +190 zł.
 • Umów się na wizytę