Likwidacja przebarwień - peeling Perfect Derma Peel

Twoja skóra wymaga korekty kolorytu i faktury? Chcesz zmniejszyć widoczność lub całkowicie wyeliminować przebarwienia od słońca? A może marzy Ci się piękna cera bez blizn trądzikowych? Już dziś umów się na innowacyjny zabieg usuwania przebarwień – peeling Perfect Derma Peel. Znajdziesz go w ofercie gabinetu kosmetycznego SPAandGO na warszawskim Mokotowie.

W celu wykonania zabiegu usuwania przebarwień, najpierw dokładnie oczyszczamy i odtłuszczamy skórę Klientki, a następnie nakładamy kilka warstw peelingu, wcierając go precyzyjnie w skórę. Mimo lekkiego uczucia pieczenia, zabieg jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Jego efekty są natomiast spektakularne. Czego klientki salonu mogą spodziewać się po wykonaniu zabiegu?

Zabieg Perfect Derma Peel usuwa przebarwienia i trądzik z twarzy

Zabieg Perfect Derma Peel składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich wykonywany jest w gabinecie kosmetycznym, drugi – w domowych warunkach z wykorzystaniem zestawu pielęgnacyjno-leczniczego przez Klientkę. Po tygodniu widoczne są pierwsze efekty zabiegu likwidacji przebarwień.

Po zabiegu cera staje się wolna od przebarwień, doskonale rozświetlona oraz widocznie odświeżona. Glutation, super-składnik peelingu, neutralizuje wolne rodniki, co zapewnia aktywność biologiczną komórek i odmłodzenie skóry twarzy. Dodatkowo, po wykonaniu zabiegu, cera staje się bardziej odporna na procesy zapalne.

Peeling Perfect Derma Peel działa odmładzająco poprzez zwalczanie wolnych rodników

Aby utrzymać jak najlepsze efekty zabiegu, zalecamy jego wykonywanie w 3-4 seriach w odstępach czasu co 3-4 tygodnie. Z przyjemnością zachęcamy do umówienia zabiegu likwidacji przebarwień w gabinecie SPAandGO. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przystępne ceny zabiegu na twarz, szyję, dekolt i dekolt.

 • Perfect Derma Peel:
 • Twarz: 950 zł., 45 min.
 • Szyja + Dekolt: 950 zł., 45 min.
 • Twarz+Szyja+Dekolt: 1800 zł., 70 min.
 • Dłonie: 950 zł., 45 min.
 • Twarz+Szyja+Dekolt+Dłonie: 2500 zł., 90 min.
 • Dodatki wzmacniające efekt zabiegu:
  Ampułka wzmacniająca Booster Derma Plus
  +150 zł.
 • Umów się na wizytę