Peeling Perfect Derma Peel

Twoja skóra wymaga korekty kolorytu i faktury? Chcesz zmniejszyć widoczność lub całkowicie wyeliminować przebarwienia od słońca? A może marzy Ci się piękna cera bez blizn trądzikowych? Już dziś umów się na innowacyjny zabieg usuwania przebarwień – peeling Perfect Derma Peel. Znajdziesz go w ofercie gabinetu kosmetycznego SPAandGO na warszawskim Mokotowie.

W celu wykonania zabiegu usuwania przebarwień, najpierw dokładnie oczyszczamy i odtłuszczamy skórę Klientki, a następnie nakładamy kilka warstw peelingu, wcierając go precyzyjnie w skórę. Mimo lekkiego uczucia pieczenia, zabieg jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Jego efekty są natomiast spektakularne. Czego klientki salonu mogą spodziewać się po wykonaniu zabiegu?

Zabieg Perfect Derma Peel usuwa przebarwienia i trądzik z twarzy

Zabieg Perfect Derma Peel składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich wykonywany jest w gabinecie kosmetycznym, drugi – w domowych warunkach z wykorzystaniem zestawu pielęgnacyjno-leczniczego przez Klientkę. Po tygodniu widoczne są pierwsze efekty zabiegu likwidacji przebarwień.

Po zabiegu cera staje się wolna od przebarwień, doskonale rozświetlona oraz widocznie odświeżona. Glutation, super-składnik peelingu, neutralizuje wolne rodniki, co zapewnia aktywność biologiczną komórek i odmłodzenie skóry twarzy. Dodatkowo, po wykonaniu zabiegu, cera staje się bardziej odporna na procesy zapalne.

Peeling Perfect Derma Peel działa odmładzająco poprzez zwalczanie wolnych rodników

  • Perfect Derma Peel:
  • Twarz + szyja: 900 zł., 45 min.
  • Dekolt: 900 zł., 70 min.
  • Dłonie: 900 zł., 45 min.
  • Umów się na wizytę