Pielęgnacja i relaks SPA

SPAandGO zatrudnia doświadczonych specjalistów do wykonywania zarówno relaksacyjnych jak i specjalistycznych masaży oraz leczniczych terapii.


PEELING CAŁEGO CIAŁA

Peeling ciała z użyciem delikatnych technik masażu przy użyciu aromatycznego peelingu solnego w połączeniu z wybranym przez pacjenta olejem do masażu.

CZEKOLADOWA POKUSA PEELING+MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Pomarańczowo – czekoladowo – kawowy peeling solny całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Dzięki właściwościom kawy działa modelująco, ujędrniająco i odtoksyczniająco. Po peelingu klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy relaksujący masaż całego ciała (45 min.) olejkiem o aromacie czekolady i pomarańczy. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

OWOCOWE SZALEŃSTWO PEELING+MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Owocowy peeling całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) wybranym olejkiem o aromacie owocowym. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

RÓŻANY OGRÓD PEELING+MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Różany peeling całego ciała solą morską w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) olejkiem o aromacie róży. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

RELAKS Z PRAWDZIWĄ CZEKOLADĄ POMYSŁ NA PREZENT

Pomarańczowo – czekoladowo – kawowy peeling całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) prawdziwą czekoladą. Po nałożeniu ciepłej czekolady, wykonujemy masaż relaksacyjny. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu ciała nakładamy balsam. Czekolada - źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo na melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu, poprawia nastrój, wzmacnia psychikę, a także podnosi odporność i chroni układ krążenia. Ponadto zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia. Bezkarnym sposobem na korzystanie z czekolady pomimo jej bardzo wysokiej kaloryczności jest poddanie się masażowi. Po zabiegu możesz się rozkoszować gorącą czekoladą, którą Ci zaserwujemy. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

MASAŻ KLASYCZNY MASŁEM SHEA POMYSŁ NA PREZENT

Ciepły masaż afrykańskim masłem shea o dużej zawartości witamin A, E i F. Działa odżywczo i nawilżająco na skórę. Drzewo Karite (ang. shea butter) zwane również „masłoszem” jest to drzewo rosnące na drzewiastej sawannie Afryki. Głównie używane jest w walce z problemami skóry, takimi jak nadmierne wysuszanie i łuszczenie się. W porze suchej, zapobiega pierzchnięciu i pękaniu skóry. Masaż ten odpręża i relaksuje. Idealny dla kobiet w ciąży jako działanie przeciwko rozstępom. Krem Karite nie ma działania alergizującego, może być aplikowane na twarz i inne części ciała, łącznie z okolicą oczu.

MASAŻ KLASYCZNY OLEJEM KOKOSOWYM POMYSŁ NA PREZENT

Masaż ciepłym olejkiem kokosowym z esencjonalnym olejkiem cytrusowym. Olej kokosowy otrzymywany jest z miąższu owoców (orzechów) palmy kokosowej. Drzewo to powszechnie występuje w tropikalnych regionach świata. Olej kokosowy tłoczony jest tradycyjnymi metodami ze świeżo zebranych orzechów bez poprzedniego suszenia, bez użycia środków chemicznych i wysokiej temperatury. Olej kokosowy zalecany jest do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Na skórze tworzy warstwę i ochronny film.

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI POMYSŁ NA PREZENT

Masaż kamieniami polega na wymasowaniu całego ciała, szyi i ramion z użyciem ciepłych kamieni bazaltowych. Podczas masażu kamieniami oprócz stosowania technik masażu ciała używamy gładkie, podgrzewane kamienie o różnych rozmiarach, które umieszczamy w miejscach przepływu energii. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na zastosowanie w razie potrzeby masażu o większej intensywności. Masaż ten daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Wprowadza ciało w przyjemną harmonię, zapewniając równowagę i spokój. Korzyści z zabiegu: delikatne oczyszczenie skóry, zwiększenie mikrocyrkulacji krwi i limfy, zachęca do głębokiej relaksacji, doskonałe działanie przynoszące ulgę napiętym i sztywnym mięśniom oraz niwelujące bóle głowy, głęboka relaksacja płynąca z ciepła kamieni.