Vouchery!

Vouchery podarunkowe to idealny pomysł na prezent dla ukochanej bądź bliskiej osoby. Te zakupione w SPAandGO to trafiony prezent bez ryzyka. Nasze SPA zostało ocenione przez bardzo wymagające jury "Twojego Stylu", które w 2013 r. postanowiło nadać nam jako jedynemu salonowi w Warszawie tytuł "SPA Doskonałe Twojego Stylu 2012" oraz rok później "SPA Doskonałe Twojego Stylu 2013" oraz w roku 2016 "SPA doskonałe Twojego Stylu 2015" . W roku 2015 otrzymaliśmy również tytuł "Inspirujące SPA" magazynu Beauty Inspiration. Jury tych konkursów nie może się mylić. Wizyta u nas to naprawdę trafiony prezent, zapewniający 100% satysfakcji obdarowanej osobie. Vouchery oferowane w naszym salonie mogą opiewać na konkretną kwotę lub zabieg, decyzja należy do Ciebie. Możesz zajrzeć tutaj http://www.spa-and-go.pl/pl/portfolio/pakiety-podarunkowe aby wybrać z naszych propozycji najczęściej kupowanych na prezenty przez naszych klientów.

Jeżeli nie wiesz na jaki zabieg się zdecydować w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi specjalistami dostępnymi pod numerem telefonu +48226516126, kom. +48500232744 lub drogą mailową salon@spa-and-go.pl odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Vouchery możesz zakupić bezpośrednio w naszym salonie lub, jeśli nie masz na to czasu, wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, a kurier, tuż po otrzymaniu przez nas płatności, dostarczy Ci je bezpośrednio do domu. Wszystkie vouchery pakowane są w eleganckie koperty. Przy odbiorze osobistym za vouchery można zapłacić kartą lub gotówką. Przy dostawie vouchera na dany adres należy dokonać wpłaty na rachunek bankowy doliczając do wartości bonu 30 zł. za dostawę kurierską (na terenie Warszawy - inne miasta koszt dostawy na zapytanie).

  • Zakupiony voucher ma określoną datę ważności (12 miesięcy od daty zakupu).
  • Zakupiony voucher jest wypisywany na nazwisko osoby obdarowywanej bądź może być "na okaziciela".
  • Przy zakupie większej ilości voucherów oferujemy atrakcyjne oferty cenowe.
  • Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.
  • Voucher nie łączy się z promocjami w salonie.
  • Vouchery wartościowe (na określoną kwotę) mogą być wykorzystane na zakup usług dostępnych w SPAandGO z wyjątkiem zabiegów medycyny estetycznej.
  • Wystawiamy faktury VAT.
  • Vouchery podarunkowe stanowią też doskonałą formę podziękowania pracownikom oraz partnerom biznesowym za zaangażowanie w rozwój firmy!
  • ZAMÓW VOUCHERY PODARUNKOWE NA PREZENT

Dane naszego rachunku bankowego:

Zabiegi dla Zabieganych Sp. z o.o.

GetIn Bank 34156000130000115000078065