Wygładzające peelingi na ciało

Chcesz się poczuć wyjątkowo świeżo i młodo? Zapraszamy do naszego gabinetu SPAandGO znajdującego się w Warszawie na Mokotowie, na serię wygładzających peelingów. Dzięki odpowiednio dopasowanym składnikom pochodzenia naturalnego sprawimy, by Twoja skóra znowu stała się jędrna, zdrowa i wyjątkowo gładka. Zachęcamy do skorzystania z dwóch rodzajów peelingu na ciało: peelingu kawowego, a także na bazie soli morskiej.

Wśród wskazań, do regularnego wykonywania wygładzającego peelingu, zalicza się między innymi cellulit, przemęczenie, stres, złe nawodnienie skóry, czy też brak odpowiedniego ujędrnienia. Właśnie w takich sytuacjach, peelingi opracowane na bazie naturalnych składników, przynoszą nie tylko ukojenie, ale także w żaden sposób nie podrażniają skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej.

Peeling kawowy

Peelingi kawowe, wykonywane są na bazie świeżo zmielonej kawy, wraz z połączeniem olejku migdałowego. Dodatkowym składnikiem, mającym właściwości bakteriobójcze, rozjaśniające, a także tonizujące, jest olejek cytrusowy. Dlatego, cały peeling kawowy dostarcza zdumiewające efekty ujędrniające, modelujące, jak i również odtoksyczniające. Peelingi, których głównymi składnikami jest kawa, idealnie sprawdzają się również w przypadku chłodniejszych dni.

Peeling morski

Bardzo dużą popularnością cieszą się również peelingi morskie. Wykonujemy je na postawie soli morskiej, dzięki czemu skóra błyskawicznie pozbywa się sztucznego naskórka. Przy okazji nakładania peelingu na całe ciało, poprawiane jest krążenie całej skóry. Dodatkowymi składnikami peelingu morskiego, jest również olejek migdałowy wraz z naturalnym olejkiem cytrusowym. Po wykonanym zabiegu, a także prysznicu, ostatnim etapem jest naniesienie odżywczego balsamu.