Fala uderzeniowa X-Wave

W SPAandGO możesz wypróbować zabiegi fali X-Wave podczas 30 min. konsultacji kosmetologicznej obejmującej 10 min. zabiegu. w cenie 50 zł.!

X-Wave to prawdziwa innowacja w walce z cellulitem, który doskwiera wielu z nas. Na czym polega wyjątkowy charakter zabiegu, który teraz dostępny jest w naszym gabinecie kosmetycznym na Mokotowie w Warszawie? Nieinwazyjne działanie i jędrniejsza skóra to tylko część zalet fali uderzeniowej zwalczającej cellulit!

Aby utrzymać dobre efekty zwalczania cellulitu falą uderzeniową, zalecamy kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Po serii 6 zabiegach efekty fali uderzeniowej utrzymują się nawet do 8 miesięcy. Sam zabieg w serii wykonywany może być powtarzany co około 4 dni. Warto pamiętać, że maksymalną satysfakcję z zabiegu zapewnia też odpowiednia dieta i ruch.

Fala uderzeniowa X-Wave skutecznie i bezpiecznie zwalcza cellulit

Zabieg zwalczania cellulitu za pomocą fali uderzeniowej usuwa „pomarańczową skórkę” nawet z tak trudnych partii ciała, jak uda czy pośladki. Po jego wykonaniu skóra staje się widocznie jędrniejsza, gładsza i bardziej sprężysta. Cellulit i inne niedoskonałości zostają zlikwidowane, dodatkowo zanika też wizualny efekt ciężkich nóg, dzięki poprawie przepływu limfy.

Zabieg zwalczania cellulitu jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Odczucia w jego trakcie porównywalne są do delikatnych uderzeń, które nie powodują dyskomfortu u Klientki. X-Wave nie wymaga też zastosowania znieczulenia miejscowego. Zabieg nie prowadzi dodatkowo do żadnych skutków ubocznych.

Zabieg falą uderzeniową X-Wave odmładza skórę i przyśpiesza metabolizm

Po zabiegu zalecamy naszym Klientkom wykonanie ręcznego drenażu limfatycznego ciała, który wspomaga wydalanie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych i dotlenia tkanki. Już dziś popraw stan zdrowia i swoje samopoczucie, umawiając się na zabieg wykorzystujący falę uderzeniową zwalczającą cellulit!Pojedynczy zabieg

1 partia 250 zł.

Jeden obszar zabiegowy to: uda tył lub uda przód lub pośladki lub bryczesy, lub brzuch lub ramiona.