Relaks w SPA

SPAandGO zatrudnia doświadczonych specjalistów do wykonywania zarówno relaksacyjnych jak i specjalistycznych masaży oraz leczniczych terapii.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim to oddziaływanie na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Jego zadaniem jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.
Stosowane w masażu klasycznym szybkie ruchy są na ogół stymulujące dla naszego organizmu, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.
Masaż klasyczny trwa od 30 minut w wersji podstawowej, gdzie masowane są wskazane partie ciała, przez 60 minut i 90 minut w wersji dla całego ciała. masaż klasyczny pleców to najbardziej popularny masaż dla spiętych pleców, bolącej szyi i ramion. Łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowany również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację poszczególnych odcinków kręgosłupa.
Masaż przeznaczony dla osób żyjących długotrwale w ciągłym pośpiechu, przemęczonych pracą, zdenerwowanych i zestresowanych. Bardzo dobrze sprawdza się u osób, które cierpią z powodu bezsenności i nawracających bólów głowy. Masaż stosowany regularnie poprawia fizyczną i psychiczną kondycję całego ciała.

 • Masaż klasyczny:
 • 60': 140 zł.
 • Pakiet 5 x masaż
 • 60': 650 zł.
 • Pakiet 10 x masaż:
 • 60': 1300 zł.
 • Masaż klasyczny:
 • 30': 80 zł.
 • Umów się na wizytę


MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu.
Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

 • Masaż relaksacyjny:
 • 60': 140 zł.
 • Pakiet 5 x masaż:
 • 60': 650 zł.
 • Pakiet 10 x masaż:
 • 60': 1300 zł.
 • Masaż leczniczy:
 • 30': 80 zł.
 • Umów się na wizytę


DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty lub innych urządzeń do tego celu stworzonych, usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie. Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako masaż ogólny, ale też jako zabieg kosmetyczny twarzy. Jest leczeniem wspomagającym przy mastektomii lub obrzęku limfatycznym. Masaż ten jest idealny dla osób prowadzących siedzący bądź stojący tryb życia, a w szczególności dla tych, którzy doświadczają opuchlizny nóg.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Bańka chińska jest odmianą bańki próżniowej (zimnej), która wysysa powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie są wykonane z gumy. Technika masażu bańką chińską została zaczerpnięta z medycyny ludowej, w której bańki wykorzystywało się w celu leczenia grypy czy przeziębień. Obecnie masaż bańką wykonuje się także w celu likwidacji bólów kręgosłupa, dolegliwości mięśniowych, cellulitu czy zmniejszenia widoczności rozstępów.

MASAŻ IZOMETRYCZNY

Masaż izometryczny jest stosowany głównie w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, tam gdzie nastąpił zanik lub osłabienie mięśnia. Najczęściej stosowany jest po urazach lub dłuższej rekonwalescencji z powodu innych schorzeń. Masaż izometryczny jest przeznaczony dla osób, u których w wyniku przebytej kontuzji nastąpił spadek masy mięśniowej oraz dla osób, które w wyniku masażu oczekują zwiększenia siły mięśni i masy mięśniowej. Masaż izometryczny jest także doskonałą terapią wyszczuplającą i modelującą ciało.

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI POMYSŁ NA PREZENT

Masaż kamieniami polega na wymasowaniu całego ciała, szyi i ramion z użyciem ciepłych kamieni bazaltowych. Podczas masażu kamieniami oprócz stosowania technik masażu ciała używamy gładkie, podgrzewane kamienie o różnych rozmiarach, które umieszczamy w miejscach przepływu energii. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na zastosowanie w razie potrzeby masażu o większej intensywności. Masaż ten daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Wprowadza ciało w przyjemną harmonię, zapewniając równowagę i spokój. Korzyści z zabiegu: delikatne oczyszczenie skóry, zwiększenie mikrocyrkulacji krwi i limfy, zachęca do głębokiej relaksacji, doskonałe działanie przynoszące ulgę napiętym i sztywnym mięśniom oraz niwelujące bóle głowy, głęboka relaksacja płynąca z ciepła kamieni.

MASAŻ PLECÓW

Dzisiejszy tryb życia sprawia, że nasze ciało w ciągu dnia nie pracuje prawidłowo, jest poddawane dużym przeciążeniom, a mięśnie ulegają skróceniu, osłabieniu oraz przykurczeniu. Wszystko to sprawia, że większość z nas doświadcza przykrego napięcia i bólu w rejonie pleców, szyi lub głowy. Masaż lecznicy pleców polega na rozluźnieniu napiętych partii ciała w obrębie kręgosłupa, karku oraz całej powierzchni grzbietu. W celu uzyskania jak najlepszych efektów, w terapii wykorzystywane są również techniki z różnych metod fizjoterapeutycznych, które są dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjenta.

 • Masaż leczniczy:
 • 30': 80 zł.
 • Pakiet 5 x masaż:
 • 30': 380 zł.
 • Pakiet 10 x masaż:
 • 30': 650 zł.
 • Umów się na wizytę

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Delikatny masaż twarzy, szyi i dekoltu. Pomaga pobudzić mikrocyrkulację krwi i limfy, likwiduje zastoje i obrzęki w okolicy twarzy. Masaż może zostać wykonany z użyciem specjalistycznej ampułki o właściwościach dobranych do potrzeb skóry (lifting, nawilżanie, odżywienie itp.). Zawierają one antyoksydanty w celu niwelowania widocznych oznak starzenia oraz przeciwdziałania szkodliwym efektom codziennych zanieczyszczeń. Ta skuteczna receptura działa odprężająco na skórę, pomaga zahamować kumulowanie się szkodliwych toksyn, zatykających pory skórne. Masaż wywołuje efekt terapeutycznego odmłodnienia, dobrego samopoczucia i cudownie odpręża. Stres, zmęczenie i oznaki starzenia zostają usunięte a skóra pozostaje odnowiona i lśni młodzieńczym blaskiem.

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Peeling ciała z użyciem delikatnych technik masażu przy użyciu aromatycznego peelingu solnego w połączeniu z wybranym przez pacjenta olejem do masażu.

CZEKOLADOWA POKUSA PEELING + MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Pomarańczowo – czekoladowo – kawowy peeling solny całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Dzięki właściwościom kawy działa modelująco, ujędrniająco i odtoksyczniająco. Po peelingu klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy relaksujący masaż całego ciała (45 min.) olejkiem o aromacie czekolady i pomarańczy. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

OWOCOWE SZALEŃSTWO PEELING + MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Owocowy peeling całego ciała w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) wybranym olejkiem o aromacie owocowym. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

RÓŻANY OGRÓD PEELING + MASAŻ POMYSŁ NA PREZENT

Różany peeling całego ciała solą morską w połączeniu z olejem do masażu. Na zakończenie klient udaje się pod prysznic a po wysuszeniu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała (45 min.) olejkiem o aromacie róży. Wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki oraz świetle świec.

HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI

Lomi Lomi Nui to hawajski masaż całego ciała mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało. To coś więcej niż zwykły masaż relaksacyjny, bo wykonuje się go w intencji osoby masowanej. Napełnia ciało i umysł energią nowej jakości, dając poczucie błogości i szczęścia. Daje także poczucie pewności i wewnętrznego komfortu, pozwala skupić się na tym, co pozytywne i optymistycznie patrzeć w przyszłość. Harmonizuje energię w ciele i likwiduje wewnętrzne blokady hamujące jej swobodny przepływ. Koi nerwy, usuwa negatywne emocje, łagodzi niepokój, wycisza złe myśli. Reguluje pracę układu nerwowego, pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Przywraca spokój, optymizm i chęć do działania. Relaksuje, wycisza i odpręża. Likwiduje stres. Pielęgnuje i odżywia skórę. Rozgrzewa mięśnie i zmniejsza ich napięcie. Poprawia ruchomość stawów. Przynosi ulgę w bólu – zmniejsza bóle mięśniowe, migrenowe i bóle kręgosłupa. Pobudza krążenie i metabolizm. Masaż Lomi Lomi to głęboko odprężający i uwalniający od stresu rytuał wellness. Łączy uzdrawiającą moc dotyku, olejów, muzyki i ciepła, aby przywrócić pełny potencjał sił życiowych. Czas trwania masażu: 60 minut.